Rytinė kava su prancūzišku rageliu Monmartre, vakaro ekskursija po barus, kuriuos dievino filmo „Seksas ir miestas“ herojės, o gal pasivaikščiojimas Venecijoje Jameso Bondo pėdomis?

Yra pasaulyje vietų, kurios it medus bites traukia kino kūrėjus. Pasižvalgykime po šias vietas ir mes – apsilankykime Barselonoje, Londone, Paryžiuje, Niujorke, Tokijuje ir Venecijoje, kur net oras dvelkia filmų apie meilę romantika.

Paryžius

Paryžius (nuotr. Shutterstock.com)Paryžius (nuotr. Shutterstock.com)

Šis miestas negali skųstis turistų stoka, o neseniai atmosfera buvo kaip reikiant įkaitusi, mat po to, kai Voody Allenas čia nufilmavo savo naujausią filmą „Vidurnaktis Paryžiuje“, daugelis šį miestą jautėsi atradę iš naujo.

Įdomu tai, kad vietos, kurios įamžintos filme, režisieriaus buvo parinktos taip kruopščiai, kad jas atrasti nelengva net ir puikai pažįstantiems šį miestą. Tiesa, viena iš pasirinktų vietų tikrai žymi, tai viešbutis „Bristol“. Jis Paryžiuje buvo atidarytas 1925 metais ir nuo tada čia svečiavosi daug pasaulinio garso žvaigždžių. Šiame viešbutyje nakvojo net Pablo Picasso ir Chanel. Jei jūsų neriboja piniginės turinys, verta apsilankyti vienoje elegantiškų vietų Paryžiuje – viešbutyje „Le Meurice“, kuris turi nuostabią terasą. Ir geriau neklauskite apie kambario kainą, ji siekia net 16 000 Lt už parą.

REKLAMA

Barselona

Barselona (nuotr. Shutterstock.com)Barselona (nuotr. Shutterstock.com)

Ir čia spėjo padirbėti talentingasis Woody Allenas. Bene geriausiai šio Ispanijos miesto grožis atskleidžiamas filme „Viki, Kristina, Barselona“. Žvelgdami į Barseloną filmo herojų akimis tikrai sutiksite su teiginiu, kad vienas gražiausių Europos parkų yra  Guelio parkas, kuriame gausu sodrios augalijos, o žvelgiant iš terasos atsiveria pasakiškai gražus vaizdas.

Londonas

Londonas (nuotr. Shutterstock.com)Londonas (nuotr. Shutterstock.com)

Londone nufilmuoti ne vienas ir ne du filmai, bet tenka pripažinti, kad kad masinę auditoriją pakerėjo filmas apie žurnalistę ir jos meilės nuotykius „Bridžitos Džouns dienoraštis“. Tokios Bridžitos gyvenimo akimirkos kaip bandymas susistabdyti taksi, pasivaikščiojimas po barus ir pan., atskleidžia naują, bet ne mažiau žavų šio miesto veidą. Londonas yra miestas, kuris turi viską: gražių parkų, pramogų centrų.Viena iš labiausiai lankomų vietų Londone – Bakingemo rūmai, Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos oficiali rezidencija, nenusivilsite ir ekskursija į Big Beną ir Vestminsterio abatiją.

Niujorkas

Niujorkas (nuotr. SCANPIX)Niujorkas (nuotr. SCANPIX)

Jei teks viešėti Niujorke, būtinai apsilankykite Manheteną. Juk ne vienas filmas buvo filmuojamas garsiajame Empire State Building dangoraižyje. Manhetene nufilmuoti tokie legendiniai filmai kaip „Seksas ir miestas“, serialas „Draugai“, „Ir velnias dėvi Pradą“, „Žmogus-voras“ ir net šokiruojančio juodu humoru filmo „Boratas“ herojus centriniame parke buvo įsirengęs tualetą. Komedijų, kurios buvo filmuotos Manhetene, turbūt nebūtų įmanoma suskaičiuoti.

Tokijas

Tokijus (nuotr. Shutterstock.com)Tokijus (nuotr. Shutterstock.com)

Vienas garsiausių Tokijaus gatvėje nufilmuotų filmų – „Pasiklydę vertime“, kuriame pasakojama apie Holivudo aktorių veteraną Bobą, kuris atvyksta į Japonijos sostinę Tokiją filmuotis viskio reklaminiame klipe. Bobas išgyvena didžiulę krizę – jis pats nežino, ko nori, jaučiasi pavargęs nuo žmonos, negali užmigti ir yra labai nusivylęs gyvenimu, o tame pačiame Tokijaus viešbutyje apsistoja ir jauna mergina Šarlotė, kuri ką tik baigė studijas universitete, tačiau taip pat nežino, ko nori iš gyvenimo. Bobas ir Šarlotė vis atsitiktinai susitinka viešbučio lifte, paskui bare, foje, koridoriuose. Susitikimai tampa lemtingos draugystės pradžia.

REKLAMA

Tokijuje kino kūrėjai gali rasti ne tik dieną naktį pulsuojančio didmiesčio atmosferą, bet itin originalių vietų romantinėms filmų scenoms.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų