Plinta jautrus panevėžiečio prašymas: maldauja padėti vienišai motinai

, Publikuota 2019.03.05 19:00

Edita 2019-03-05 23:17:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Vis tiek nesuprantu: na gerai-sunus augina 6 vaikus. Bet kazkur tai su ta gausia seima gyvena? Tai kodel yen neatsiranda vietos motinos ramiai ir siltai senatvei?
Ir, juk, si moteris visa amziu dirbo, mokejo mokescius,...Tai kodel vietine valdzia nenori ja pasirupinti? Gal, tegul tie vietiniai valdininkai, nors porai menesiu susimazina savo algas- ir sutaupys senai moteriai pagelbeti.
Gal pora seimunu ar vyriausybes nariu, is savo desimttukstantiniu menesiniu atlyginimu, siai moteriai paaukotu?
AAAAUUUUU- TAUTOS "TARNAI": ar dar ilgai zmones i skurda, bada ir nevilti varysite, musu pinigus dalinsite Ukrainos mafijai, NATO karo kurstytojams, negrams ir arabams islaikyti, ginklavimuisi,...!? Viskam jums lesu uztenka, bet tik ne Lietuvos zmogui!Teisingai kazkas delfyje rase: visus jus-buvusius ir esamus- reikia issaudyti ir imti kurti nauja valstybe!
Sulaukeme supuvusio, dvokiancio kapitalizmo: nei seni, nei ligoti, nei vienisi niekam nesame reikalingi-palikti likimo valiai!
O prisimenate Tarybinius kolukinius laikus? Ar tada kada kur girdejote, kad senas zmogus (ne alkoholikas) butu valdzios paliktas likimo valiai!?   ATSAKYTI
suprantu 2019-03-05 20:30:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Prašyti-tai ne vogti.O sūnus gyvena kitur ir augina didelį būrį vaikučių,pačiam tikrai nelieka lėšų.Tikrovė tokia,deja.Darbus su draugais nudirbs,nieko nesamdys.Matosi gera moteriškė,nori tik kad lietus trobos nesemtų.Gal atsiras gerų žmonių ir pagelbės stogui reikalingomis medžiagomis.   ATSAKYTI
Audra 2019-03-05 19:26:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Geras-vienisa mama-tai kur vaikai?   ATSAKYTI
Audra 2019-03-05 19:28:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Pati i savo komentara-kas per motina?kad vaikai nepadeda?   ATSAKYTI
REKLAMA

Video

Karštai su tv3.lt
DABAR RODOMA
19:30
Karštai su tv3.lt
TV3 žiniasklaidos grupė naujam televizijos sezonui paruošė staigmeną žiūrovams – nuo šiol kiekvieną pirmadienį TV3 eteryje – išskirtinė, karščiausių aktualijų laida „Karštai su tv3.lt”. Tai atvira drąsių pokalbių ir diskusijų laida apie tai, kas mums visiems rūpi, skauda dabar. Kiekvieną pirmadienį – karšta tema, karštos diskusijos argumentų kalba, pagardintos šlakeliu gero humoru.
DABAR RODOMA
19:30
galvOK
Žaidimo išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį. Tai – ne žinių patikrinimas, o smagi, praturtinanti patirtis.
Į viršų