REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Perspėja 1 Zodiako ženklą: apsišarvuokite kantrybe

Šiandiena daugeliui bus sėkminga. Reikalai kolstysis sklandžiai, o darbai pernelyg neišvargins. Vis dėlto vienam Zodiako ženklui prireiks itin daug kantrybės ir gėbėjimo atleisti.

Šiandiena daugeliui bus sėkminga. Reikalai kolstysis sklandžiai, o darbai pernelyg neišvargins. Vis dėlto vienam Zodiako ženklui prireiks itin daug kantrybės ir gėbėjimo atleisti.

REKLAMA

Avinas

Ši diena puiki: būsite ganėtinai energingi, sumanūs, kad patys savarankiškai išspręstumėte painius reikalus. Pasiteisins gerai apgalvotos avantiūros.

Tauras

Gerų dalykų negaunama greitai ir paprastai, viską reikia užsitarnauti. Šiandien derėtų susitaikyti su sąžine, grąžinti skolas, ne tik materialias ir ne tik draugams, bet ir savo šeimai, mylimam žmogui.

Dvyniai

Galite sulaukti nuoširdžios pagalbos ar gero patarimo. Būkite atidūs žvilgsniui iš šalies, draugo, kolegos, partnerio, antrosios pusės nuomonei, patarimams.

Vėžys

Puikus laikas, neverta jaudintis dėl galimų smulkių nesklandumų. Tad nesibaiminkite, nevenkite problemų: ši diena palanki savo nesėkmių priežastims pažinti, kad galėtumėte jas sėkmingai įveikti ir užkirsti kelią naujiems nesklandumams.

REKLAMA
REKLAMA

Liūtas

Tinkama diena kelionei į kitą miestą. Gauti dalykiniai pasiūlymai bus naudingi. Nors ši diena sėkminga, bet kad reikalai pakryptų reikiama kryptimi, vien gerų norų nepakaks: be rimtų pastangų, be atkaklaus darbo nieko nepešite.

REKLAMA

Mergelė

Aiškinkitės, kas svarbiausia jūsų veiklai, karjeros sėkmei ir kas tam trukdo. Pats laikas atsisakyti dalykų, dėl kurių nukenčia jūsų dalykiniai reikalai ar reputacija. Gera diena užmegzti ar atnaujinti vertingus ryšius, tartis dėl bendros veiklos.

Svarstyklės

Puikus metas: galima netikėta laimė, džiugus susitikimas, gera naujiena, tik niekur neskubėkite ir kitų neskubinkite.

Skorpionas

Gali atsiskleisti jūsų klaidos, nesėkmės veikloje; nieko baisaus, dabar tai nesunkiai atitaisysite. Kad ir kaip klostytųsi aplinkybės, jauskite savo vertę, tikėkite savo pranašumu, tai apsaugos nuo tuščio nerimo, nereikalingo blaškymosi.

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Aktyvus laikas, net nepastebėsite, kiek daug pavyks nuveikti. Tačiau nepamirškite ir poilsio, taip pat sveikatos stiprinimo. Dienos planus gali sutrikdyti netikėtas vizitas ar nelauktas telefono skambutis.

Ožiaragis

Būsite apimti gerų nuojautų, palaimingos ramybės, iš tiesų bus net geriau, nei manote. Šiandien verta dar kartą pamąstyti, ką esate skolingi savo šeimai, ką dar turite atlikti ar nupirkti artimiesiems, ko stinga namų ūkyje.

Vandenis

Būsite sumanūs, išradingi, tad greitai ir be ypatingų pastangų išspręsite net sudėtingas problemas, atliksite ir neįdomius, nuobodžius darbus. Patartina ieškoti naujų profesinių idėjų senuose, pamirštuose dalykuose.

Žuvys

Šiandien prireiks kantrybės ir sugebėti atleisti, tad neskubinkite įvykių (tai ir nepavyks), būkite pakantūs kitų silpnybėms ir jautrūs artimiesiems. Patartina užsiimti seniai užmirštais darbais, ypač namų ūkyje.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Gamink išmaniai


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų