Rašyti komentarą...
Pačios sau "įžymybės" ką rašo ir vapalioja apie lietuvius, tai čia ne šiurpas?
tos "įžymybės" tai tik artistai iš sudegusio teatro....
Kažkaip jums šlykštu ir gėdinga už kitų poelgius ,tyliai parašytas mintis, tik ar žiniasklaida nevykdė ,,mirusių šou'', juk dauguma taip siekia asmeninio viešumo ;transliuoja kiekvieną iliuzinę akimirką- kaip klostosi gyvenimas, ką daro, ką valgo kur miega su kuo ir kaip gyvena. Ar gali jums būti gėda ir šlykštu ne už save ,ne už savo nuomonę ,mintis parašytas ,kas jūs mokytoja ,auklėtoja, teisėja, advokatė ar budelė- rašytojams negėda ,nešlykštu- o tūri būti kitaip .Juk ne visi esame išmokyti- kaip elgtis viešumoje ,kaip bendrauti ,kur etika, estetika ir diplomatija ,kaip orumas ,padorumas ,žmoniškumas - labai būtina ,nes daug atsiskleidžia ;kas aš esu. Tik laisve trykštantis taip ir elgiasi- agresyviai ,įžūliai, chamiškai, brutaliai kur jokio gaileščio, jokios atjautos ,jokio supratingumo- kad kitas kenčia, kitam skauda- žmonių stiprus abejingumas ,kai asmeniškumas ,individualumas ima viršų ir nesvarbu kokiu tonu ,kokias mintis parašysiu- tarsi šizofrenizmas; ;jaučių agoniją ,jaučiu pakilimą ,jaučiu malonumą kai kitiems skauda ,ar kenčia- tai didybes maniją jaučiantis ,ar neva pažeidžiamos aukos; pagailėkite mūsų ;nors mes nieko nepagailėsime. Juk viešų žmonių kurie mus paliko iki šiol buvo viešas gyvenimas ir pasiliko kai jų netekome ;tik kam daugiausia skauda- ogi tiems kurie pasiliko skausme, kančioje, praradime ir ašarų pakalnėje iki tol kol susitaikys ir apgys praradimo žaizdos. Tad nesusireikšminkite ,kad jums gėda- tai valdingos asmenybės bruožas ; gėda tiems kurie savyje nejaučia jokio gailešščio kitiems- egoistai ,sadistai ir neva jaučiantis iliuzinę laisvę.
Sandra, paziurek kaip siandien svencia Agnes keturnedeli jos mamyte ir Agnes draugai, su vaisem ir sampanais, ir praeis noras daugiau rasinet tokius vejus. Tik menuo tepraejo palaidojus savo vaika o mama jau issisiepus trypcioja visiem siulydama sampana. O vargses Agnes siela yra uzstrigus astraliniam pasaulyje, kadangi isejo ne laiku, paliko neuzauginta sunu. Dar pacios Agnes pastatytoj kaledu egleje nupuosdami ja artimieji iamzino jos atvaizda istrigusi egles zaisliuke. Tuo viskas ir pasakyta.
Nejaugi iš tiesų galvojate, kad apie mirusius rašys kitaip, jei ant gyvų pylė purvą. Neperimtos vertybės iš senosios kartos, tos tikrosios. Vaidinama išsilavinusius, o kas gaunasi. Paprasta 4 skyrius baigusi močiutė žinojo, kad,, apie mirusius gerai arba nieko'', kaip rengtis einant į pagrabą, į bažnyčią. Nepamatyti būdavo su raudonos spalvos rūbais, raudonais šalikais, į bažnyčią užsirišdavo pačią gražiausią skarytę.Nejaugi nesuprantama, kad gyvieji irgi tik žmonės, jie gali klysti, elgtis neapgalvotai, bet, kad mirusius dergtų tikrai tiek nebūdavo. Jei neturima ką gero pasakyti tai ir tegu, bet tyčiotis, žeminti po mirties. Ar tikrai tokie visi esam teisūs Dievo akyse.
Baikit tuos laiškus rašinėti vis apie tą patį...
Kažin ar tos mišios padėti gali, jeigu kūnas virto pelenais...
@Durna boba Kūnas virto pelenais, bet siela nemirtinga. Tik gaila, kad kai kurie gyvi būdami tiek daug dėmesio skiria išoriniam pasauliui, triukšmui, išvaizdai, siekiamybei tarsi būti visur vienu metu, spindėti ir tt. Vis daugiau, prašmatniai, taip nusialinama, išsisunkiama.Nepaisant blizgesio viduje tuštuma.Ji vil pildoma išorinio pasaulio blizgučiais. Deja, sielos blizgučiais neužkamšyti,jinai nepasikeičia apsirengus naują rūbą ar važinėjant su prašmatnia mašina. Siela taip pat reikia rūpintis, jai reikia harmonijos, grožio, džiaugsmo, tylos, ramybės. O kokia gali būti ramybė, jei buvo pilama tiek destrukcijos,tačiau tie pilantys purvą nesuvokia, kad patys ant savęs lieja, ant savo ateities. Supratimas ateis, tik gal būt jau per vėlai.
Gyvenkime, džiaukimės kol gyvi, švieskime vieni kitiems kelius, tada gal mažiau pavargsime.
IR JŲ ARTIMIESIEMS,BET AR NEUŽTEKS APIE TAI RAŠYTI.
@SU VISA PAGARBA MIRUSIEMS pritariu
SLYKSTU ir GEDA tepliot SUDAIS kaimynu duris ir vaidint ,,zvaigzde,,
Bet,kai apie vieną įžymybę yra nuolat brukami straipsniai,darosi nebemalonu.Gal jau duokime jai ilsėtis amžinybėje.
@Beta Tikrai zvaigzdei nereik tokiu REABILITACINIU-UZSAKYTU straipsniu. SLYKSTU ir geda !!!!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų