REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Pastarosiomis savaitėmis pasaulis tiesiog eina iš proto dėl įvykių karališkoje šeimoje, turiu pastebėti, kad neatsilieka ir lietuviai, bet mano akimis viskas jau pažengė per daug toli“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Arūnė.

„Pastarosiomis savaitėmis pasaulis tiesiog eina iš proto dėl įvykių karališkoje šeimoje, turiu pastebėti, kad neatsilieka ir lietuviai, bet mano akimis viskas jau pažengė per daug toli“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Arūnė.

REKLAMA

Labai daug šaršalo kilo dėl Kate Middleton sveikatos būklės, dar ta nelemta redaguota nuotrauka dar labiau paskatino visus gandus ir tada visi pradėjo kristi į triušio urvą su savo išsigalvojimais, kuriems, galiu pasakyti, išradingumo tikrai netrūksta.

„Vargšė šeima“

Sutinku, kad kai nėra informacijos, labai daug tylos, atsiranda itin daug vietos sklisti visokioms išgalvotoms teorijoms, bet aš nesuvokiu, kam išvis šovė į galvą sugalvoti paskleisti gandą, kad princas Williamas turi meilužę ir tuo labiau, šeimos draugę.

Nelabai suprantu, kaip išmąstyti tokį dalyką? Nes tikrai nėra jokių įrodymų, kad tai galėtų būti tiesa, jei jų būtų, jau seniausiai būtų patekę į viešumą. O dabar įsivaizduokit, į kokią nepatogią situaciją pastatyta šeima.

REKLAMA
REKLAMA

Nepamirškim, kad Kate ir Williamas yra ne tik karališkosios šeimos nariai, jie yra trijų vaikų tėvai ir tokie patys žmonės, kaip ir mes! Vargšė šeima, kuriai tenka išgyventi tokį įvairių kvailų teorijų antplūdį.

REKLAMA

Supraskim pagaliau, kad sveikata ir įvairios sveikatos bėdos yra labai jautri tema, apie kurią mažai kam norisi kalbėti, todėl ir tylima šia tema, o čia dabar visi ėmė ir nuvažiavo į lankas, dėl informacijos stygiaus pradėję kaltinti visus į kairę ir į dešinę neištikimybe.

Suprantu, kad labai lengva rasti įvairių, net ir nelabai logiškų, paaiškinimų, kodėl viskas vyksta vienaip ar kitaip, bet gal palaukim, kol patys žmonės, apie kuriuos taip garsiai ir daug kalbama, paaiškins, kas ir kaip, o ne kažkoks visiškai nežinomas žmogus socialiniuose tinkluose, sugalvojęs kokią nors sunkiai sveiku protu įtikimą, bet itin pagaulią teoriją.

Autorius: skaitytoja Arūnė

Aš prisimenu, kai gimė pirmasis mažasis princiukas ir tuo metu nusižudė tos klinikos medikė, esą kažką ne taip informavusi, nes pasivėrusi ant provokatorių. Tada taip sau pagalvojau, kad ši šeimynėlė taip gerai neišsisuks ir kada nors ją pasivys tos medikės vėlė. Aš netikiu prakeiksmais, bet gyvenimas taip atlygina kartais, kad net keista, kaip taip būna.
Keisti žmonės.Užuot rūpiniesi savimi, savo vaikais taip nori patenkinti tuščią smalsumą. Ir kaip turi būti tuščia, kad trokšti užsipildyti svetimomis problemomis.
Visiems rūpi tik karališka šeima, nors ta kita šeima, kur moteris kaltinama užmezgusi romaną su Viljamu, taip pat augina 3 vaikus, bet, aišku, jie niekam nerūpi. O va Keitės šeima visiems svarbiausia, jie vos ne šventieji, nekaltai puolami, o ta kita moteris Rose vaizduojama kaip didžiausia blogietė. Kodėl niekas nekaltina Viljamo, kad jis būdamas vedęs, painiojasi su svetimom moterim, nesaugo savo šeimos gerovės? Labai nesąžininga.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų