naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Orkaitės durelės gali apsitaškyti riebalais ir pasidengti purvu, dažnai ant jų atsiranda ir įsisenėjusios rudos dėmės. Valymo entuziastai pasidalijo geriausiais patarimais, kaip greitai ir lengvai nuvalyti orkaitės dureles.

Orkaitės durelės gali apsitaškyti riebalais ir pasidengti purvu, dažnai ant jų atsiranda ir įsisenėjusios rudos dėmės. Valymo entuziastai pasidalijo geriausiais patarimais, kaip greitai ir lengvai nuvalyti orkaitės dureles.

REKLAMA

Purvinos orkaitės durelės ne tik trukdo įžiūrėti, kaip kepa maistas. Visi nešvarumai, susikaupiantys ant durelių, susideda iš maisto produktų gabalėlių, daugybės riebalų sluoksnių, tad tikrai nenorėtumėte, kad tai patektų ant jūsų gaminamo maisto.

Laimei, orkaitės dureles galima nuvalyti itin paprastai ir greitai, o valymo guru ponios Hinch gerbėjai pasidalino savo būdais, kaip valo dureles.

Socialinių tinklų grupėje, skirtoje ponios Hinch valymo patarimams, viena moteris paklausė, kaip išvalyti orkaitės dureles, rašo express.co.uk.

REKLAMA

Pataria naudoti indaplovės tabletes

Ant orkaitės durelių gali atsirasti negražių rudų dėmių. Šios dėmės atsiranda, kai prie orkaitės durelių prilimpa įvairūs maisto likučiai ir riebalai. Nuvalius rudomis dėmėmis pasidengusias orkaitės dureles, orkaitė atrodys lyg nauja.

REKLAMA

Reguliariai valydami orkaitę ne tik pagerinsite jos išvaizdą, bet ir padidinsite prietaiso efektyvumą. Taigi, jei rudos dėmės ant orkaitės durelių jums kelia gėdą, dabar pats metas jas nuvalyti.

Ponios Hinch gerbėjai suskubo komentuoti, kaip išspręsti šią problemą. Populiariausias pasiūlymas buvo naudoti sudrėkintą indaplovės tabletę. Vienas valymo fanatikas indaplovės tabletes pavadino „stebuklinga“ priemone orkaičių valymui.

Paula Simmonds sakė: „Daugybę metų orkaitės durelių valymui naudojau stiprius cheminius valiklius, tačiau man pasiūlė išbandyti indaplovių tabletes ir jos pakeitė mano gyvenimą.

REKLAMA

Esu nustebusi, kad norint pašalinti įsisenėjusias dėmes ant orkaitės durelių, pakanka paprastos indaplovės tabletės. Tai tikrai stebuklinga priemonė, turite tai išbandyti.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sudrėkinti indaplovės tabletę ir ja nušveisti stiklą. Būtinai vis pamirkykite tabletę vandenyje, kad ji būtų drėgna ir nesubraižytų stiklo.“

Lorraine McSweeney rašė: „Sudrėkinkite indaplovės tabletę, patrinkite ja stiklą ir nuvalykite drėgnu skudurėliu.“

REKLAMA
REKLAMA

Kathleen Clark patarė: „Sudrėkinkite indaplovės tabletę, patrinkite orkaitės dureles ir ji nuvalys visus pridegusius nešvarumus.“

Indaplovės tabletės yra pagamintos iš koncentruoto indaplovių ploviklio ir teigiama, kad jos išnaikina visus riebalus ir suteikia indams blizgesio. Todėl natūralu, kad jos puikiai pašalina dėmes nuo orkaitės durelių.

Be to, tabletės iš miltelių turi abrazyvinį paviršių, kuris padeda nugrandyti prikepusias dėmes, tačiau yra pakankamai švelnios, kad nesubraižytų orkaitės stiklo.

Visas straipsnis iš tuščio į kiaurą .
Nežinau kaip pakeisti savo pabodusį gyvenimą. Pasirodo tereikia nusipirkt indaplovės tablečių!
Jei puikiai valo grilio purškiamas valiklis ...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų