• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Visur tik mirga marga informacija apie „Euroviziją“, šiandien laukia jau antras pusfinalis, bet nežinau, ar bekils ranka jį įsijungti po pirmojo“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Veronika.

„Visur tik mirga marga informacija apie „Euroviziją“, šiandien laukia jau antras pusfinalis, bet nežinau, ar bekils ranka jį įsijungti po pirmojo“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Veronika.

REKLAMA

Esu didelė „Eurovizijos“ fanė, visada stebiu Lietuvos atstovo atrankas, kiekvieną pusfinalį pažiūriu nuo pirmos iki paskutinės sekundės, žiūrėdama finalą irgi išlaukiu iki paskutinės sekundės, kol paaiškėja nugalėtojas.

Bet po šių metų pirmojo pusfinalio sudvejojau, ar vis dar esu tokia didelė fanė. Savaitgalį susiplanavome žiūrėti finalą su draugais, kurie turi vaikų ir pažiūrėję pasirodymus pradėjom svarstyti, ar tikrai verta susirinkti bendram finalo žiūrėjimui.

„Reikia pasakyti garsiai“

Šie metai „Eurovizijoje“ kažkoks kosmosas – vos kelios įsimintinos dainos, o pasirodymai tokie, kad po visko akyse stovi tie vulgarūs vaizdai. Kai kurių pasirodymu metu tikrai reiktų N-18 (arba N-14) ženkliuko.

REKLAMA
REKLAMA

Dar niekad po „Eurovizijos“ nesu mačiusi tiek nepatenkintų žmonių ir piktų atsiliepimų, bet visi aiškiai mato, kad šis renginys tikrai nebėra skirtas šeimoms, jei net suaugusiems kartais norisi dengtis akis.

REKLAMA

Rėšiu griežtai, be gailesčio, bet reikia pasakyti garsiai – gal jau gana išsidirbinėti... Juk tai dainų konkursas, o iš didelio rašto pradedama išeiti iš krašto, pusė atlikėjų net nepadainuoja normaliai ir visą dėmesį skiria šou. Tik tokį šou vargu, ar daug kam norėsis žiūrėti.

Autorius: skaitytoja Veronika

Šiais metais supratau, kad tas renginys jau nebeturi nieko bendro su ABBA pagal kurios muziką šokom jaunystėje, net ir dabar pasiklausau ir nenusibosta, nors tiek metų praėjo. O šiais metais prieš airės-airio pasirodymą perjungiau kanalą kaip ir su nuogalių nuokrypiais. Matyt jų satanistinis tikslas ir buvo kad stovėtų akyse, įsirėžtų į atmintį. Bet išmintingas žmogus tokios bjaurasties į savo vidų tikrai neįsileis, yra pakankamai gražių, šviesių dalykų, geros muzikos, puikių atlikėjų.
Mano subjektyvia nuomone, tas balaganas tampa vis mažiau priklausomas nuo muzikos .. muzikos nelieka - lieka tik strapaliojimas ir lazeriniai/kompiuteriniai efektai .. galbūt ateis toks laikas, kai į sceną išeis 987 lyties asaba (kažkas tarpinio tarp žmogaus, ežio ir tuščio šampūno butelio), bus paleista vienos intonacijos sirena, o pasirodymas prasidės ir užsibaigs rūbų skiaučių šiurenimu, lazerių šou ir kompiuterine grafika ..
Nors iki to laiko greičiausiai bus paskelbas Europos Kalifatas su šariato teise ir vyrai dainuos su barzdomis, o moterys (jei vyras/brolis/tėvas leis) - išeis dainuoti su hidžabu ..
Gėjų šou.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų