naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Savaitė prasidės banguotai. Kol vieni džiaugsis pasiekimais darbe ir gerais santykiais su artimaisiais, kitiems vertėtų neišlaidauti, saugoti save ar pasirūpinti savo reputacija.

Savaitė prasidės banguotai. Kol vieni džiaugsis pasiekimais darbe ir gerais santykiais su artimaisiais, kitiems vertėtų neišlaidauti, saugoti save ar pasirūpinti savo reputacija.

REKLAMA

Avinas

Nors diena bus gana įprasta, jūsų nuotaikos nuolat kaitaliosis. Nervai gali būti įtempti dėl įvykusio ar numatomo nelengvo pokalbio su solidžiu asmeniu. Jeigu bandysite kelti savo reitingą, įtaką, galite persistengti.

Tauras

Padidės noras bendrauti, ieškoti bendraminčių, sąjungininkų, siekti populiarumo. Beje, tai galite daryti nelabai pagirtinais būdais. Mokėkite objektyviai vertinti priešininkus, oponentus, jeigu norite be kliūčių pasiekti tikslą.

Dvyniai

Tikėtinas išsiblaškymas, neadekvatus situacijos vertinimas, nerimavimas dėl pažįstamo ligonio, užkulisinės veiklos, nelegalaus pasipelnymo. O galbūt vengsite bendravimo, užsidarysite savo kiaute ir atrodysite viskam abejingi.

REKLAMA

Vėžys

Šiandien galima rasti rimtus, teisingus sprendimus. Darbe seksis susidoroti su rūpesčiais ir užduotimis. Pravartu ieškoti veiklos partnerių arba tinkamesnio darbo, dalyvauti dalykiniuose pokalbiuose, atrankose.

REKLAMA

Liūtas

Mėginsite visur kišti nosį, piršti savo nuomonę arba tai darys kiti, o jūs demonstratyviai ignoruosite. Galbūt išlaidausite, norėdami pasipuikuoti ar pataikaudami savo įgeidžiams.

Mergelė

Tikėtina, kad daug bendrausite su giminaičiais, šeimos nariais, draugais, kaimynais. Galimi pasiūlymai, susiję su verslu, komercija. Palepinkite dėmesiu automobilį ir kitą techniką – galbūt ji prašosi atnaujinimo, išvalymo.

Svarstyklės

Nederėtų būti perdėm plepiems. Kažkas gali savanaudiškiems tikslams pasinaudoti neatsargiai atskleista slapta informacija, jūsų nuoširdumu. Venkite didelių kompanijų.

REKLAMA

Skorpionas

Būsite linkę kritiškai vertinti savo ir artimųjų gyvenimą, buitį, analizuoti finansines galimybes, reikalingas ūkiui rekonstruoti. Vaikų auklėjimo klausimai iškils į pirmą planą.

Šaulys

Tikriausiai uoliai kibsite į darbus arba tvarkysite aplinką, perstatinėsite baldus. Visgi numatytiems darbams gali pristigti jėgų, o kontaktai vargins labiau nei tikėjotės.

Ožiaragis

Dėl padidėjusio jautrumo galite nervingai reaguoti į menkas nesėkmes, kritiką. Nieko niekam nesistenkite įrodyti, ypač jei matote, kad jūsų nenori girdėti. Leiskite pasireikšti kitiems.

REKLAMA
REKLAMA

Vandenis

Dėl jūsų ar kažkieno kito išlaidumo, neapdairumo galimos materialinės problemos, nuostoliai. Regis, užimsite kaltintojo, teisėjo poziciją, net jei patys būsite prisidėję prie nesėkmės.

Žuvys

Galbūt vyksite į toliau vykstantį renginį, seminarą ar pobūvį. Tai pareikalaus išlaidų, tačiau įgysite kai ką reikšminga ne materialine prasme. Seksis pasireikšti intelektiniuose pokalbiuose, diskusijose, laikant egzaminą ar pan.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų