Meilė – tai deimantas, kurio net karaliai negali nupirkti, ji – visas pasaulis, nors gali ją apkabinti abiem rankom“ – taip meilės jausmą apibūdino vengrų rašytojas Moras Jokajus. Anot Antoine de Saint-Exupery, „meilė – tai ne žiūrėjimas vienas į kitą, bet žiūrėjimas viena kryptim“. Nesuskaičiuojama daugybė eilėraščių, dainų, melodijų skirta apibūdinti šiam nuostabiam jausmui.

Kiekvienas žmogus meilę supranta savaip. Tie, kas jau yra patyrę, ką reiškia įsimylėti, tikriausiai turi susikūrę savo meilės apibrėžimą. Tačiau, ką daryti tada, kai tokio jausmo dar nesi patyręs anksčiau, o tavo širdis pradėjo stipriau plakti ir tu nesupranti, kas su tavimi darosi. Tau gali net kilti tokie klausimai: Gal aš susirgau? Gal aš kraustausi iš proto? Gal kažkas mane užkerėjo? Visi šie klausimai kyla tik dėl to, kad tave aplanko dar nepatirtas jausmas ir tu nerimauji dėl savęs, nes nesupranti, kas su tavimi darosi.

Jus taip pat gali jaudinti klausimas meilė tai ar susižavėjimas. Žmonės, kurie įsimyli gyvenime pirmą kartą patiria šimtus individualių emocijų, minčių ir jausmų, tačiau yra keletas klasikinių simptomų, kurie patvirtina, ar jūs įsimylėjote. Jei nors trys iš dešimties simptomų tinka jums, tai didelė tikimybė, kad jūs įsimylėjusi. Taigi jūs įsimylėjusi, jeigu:

REKLAMA

1. ... dažnai apie jį galvojate.

Jūs galvojate apie jį visą laiką. Atrodo, kad visos jūsų mintys skirtos tik jam. Jums atrodo, kad būnant su juo visas pasaulis nušvinta įvairiausiomis spalvomis. Norite kiekviena dienos akimirka dalintis su juo.

 

2. ... daugelis dalykų jums primena jį arba asocijuojasi su juo.

Jeigu per televizorių ar radiją išgirstate kalbant žmogų, kurio vardas toks pats, kaip ir jūsų simpatijos, jums iš karto tai primena jį. Užkandžiaujant ar linksminantis su savo draugais, jūs dažnai pagalvojate, kaip tam tikroje situacijoje būtų pasielgęs jis. Arba, jeigu jūs per pirmą savo susitikimą valgėte obuolių pyragą, tai vėliau, skanaujant šio pyrago vienai, jūs visada prisimenate jį ir tą šiltą jausmą.

3. ... jo laimė ir saugumas jums rūpi labiau, negu savo pačios.

Jums tas žmogus tampa tikra brangenybe ir jūs norite jį padaryti laimingą. Visos jūsų mintys nukreiptos tik į tai, kaip suteikti jam kuo daugiau džiaugsmo. Jums net baisu įsivaizduoti, ką darytumėte, jeigu staiga jo neliktų šalia, arba jis susižeistų. Jūs norite visada būti šalia, nes tada jums pačiai yra gera ir ramu.

 

4. … jūs pradedate labiau rūpintis savo išvaizda.

Prieš susitinkant su juo, prie veidrodžio jūs praleidžiate daug daugiau laiko nei paprastai. Jums svarbu sužavėti jį ir jūs stengiatės apsirengti taip, kaip jums atrodo jam turėtų patikti. Pasikvepinate savo geriausiais kvepalais ir skaičiuojate sekundes iki jo skambučio.

5. … jūs trokštate vis labiau jį pažinti.

Jūs negalite pamiršti to, ką kalbėjote pirmojo pasimatymo metu. Jo pomėgiai, svajonės, tikslai jus sužavėjo ir jūs jaučiate norą dar giliau tą žmogų pažinti. Jūs įsitikinusi, kad jus sieja daugelis dalykų. Jums jis pats įdomiausias žmogus, kurio mintis norėtumėte perskaityti tarsi knygą nuo pradžios iki galo.

6. … jūs pati vis labiau išreiškiate save bendraudama su juo.

Jūs nebijote pasakyti jam savo nuomonės, esate drąsi ir emocinga bendraudama su juo. Jums gera būti šalia, nes žinote, kad jis jus supranta. Jūs jaučiatės tvirta, įgaunate daugiau pasitikėjimo savimi. Nebijote kažką pasakyti ne taip, pajuokauti, ar net jam padainuoti. Visas jūsų nuovargis dingsta, kai susitinkate su juo, o laikas prabėga per daug greitai.

REKLAMA

 

7. … pinigų ir laiko klausimai jums tampa ne tokie svarbūs.

 

Jokia kaina neatrodo per didelė, kai ieškote jam ypatingos dovanos. Svarbiausias jūsų tikslas, kad jis džiaugtųsi jūsų dovana. Jums nieko negaila dėl jo. Jūs visada jam rasite laiko. Jokie egzaminai jums netampa kliūtimi susitikti. Jūs galite paaukoti naktį mokslui, kad tik kitą dieną galėtumėte pasimatyti.

8. … susitikimus su draugais nukonkuruoja susitikimai su juo.

 

Jūs vis mažiau laiko skiriate susitikimams su savo draugais. Visą laisvą laiką pradeda užimti jis. Jums gal net kiek graužia dėl to sąžinė, tačiau su juo jūs jaučiatės pati laimingiausia. Jums tiesiog pakanka bendravimo su tuo žmogumi. Jūs esate įdomūs vienas kitam ir trokštate dar labiau pažinti vienas kitą.

9. … įsipareigojimas draugystei neskamba labai grėsmingai.

Jums visiškai nesunku pasižadėti jam, kad būsite ištikima ir neisite į kitus pasimatymus. Tiesiog kiti vaikinai tuo metu jums visai nerūpi. Įsipareigojimai jums atrodo natūralūs ir priimtini. Jūs pati jaučiate didesnį draugystės tvirtumą, kai vienas kitam pasižadate neišduoti ir nemeluoti.


Rašyti komentarą...
O
Oooo
2013-05-21 17:30:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Krč, įsimylėjau :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų