Pasakė, kiek laiko reikėtų prausti veidą

Lygus, švytintis veidas ne visada reikalauja brangių odos priežiūros produktų ir įrankių. Kaip ir daugybė genialių dalykų, gražios išvaizdos paslaptis yra paprasta ir priklauso nuo jūsų investuojamo laiko.

„Bright Side“ visada ieško naujų ir lengvų būdų, kurie pagerintų mūsų gyvenimą. Ir šį kartą jie atrado paprastą, bet puikų odos priežiūros būdą.

Jeigu ilgą laiką negalite susitvarkyti su veido odos problemomis, gali būti, kad  tiesiog per mažai laiko skiriate veidų plovimui.

Šį metodą viename iš savo „Twitter“ įrašų pasiūlė Nayamka Roberts-Smith iš „LABeautyologist“. Anot jos, savo veido odos neplauname pakankamai ilgai. Vietoj įprastų 15 sekundžių, kurias praleidžiame prausdami veido ir kaklo sritis, turėtume tai daryti mažiausiai 60 sekundžių.

Dienos metu ant odos gali kauptis daugybė bakterijų, kurios su makiažu gali patekti giliai į poras. Ilgas veido prausimas leidžia jūsų veido prausikliui pradėti aktyviai veikti, efektyviau skaidyti ir pašalinti nešvarumus. Tai lemia švelnesnę odą ir sumažėjusias poras.

Anot Nayamka, riebiai odai skirtos valymo priemonės geriausiai tinka šiam metodui, tačiau taip pat galima naudoti tokius dalykus kaip veido prausimo putos, kremas ar gelinis veido prausiklis. Tačiau reikia vengti abrazyvinių valiklių, tokių kaip šveitikliai, nes jie gali pakenkti jūsų odai, jei jie naudojami per ilgai.

Ši procedūra gali būti naudinga, ypač jūsų poroms. Kai negyvos odos ląstelės ir bakterijos ant jūsų veido susimaišo su natūraliu veido aliejumi (kurį gamina mūsų riebalinės liaukos), gali atsirasti poras blokuojančių riebalų kamščių. Vėliau dėl jų atsiranda inkštirai. Tokiu atveju ypatingai kruopštus veido valymas gali padėti juos sumažinti.

Ji taip pat priduria, kad šis metodas tinka kiekvienam odos tipui, nuo riebios iki sausos.

Galite naudoti šią taisyklę kaip galimybę sulėtinti tempą ir skirti sau dar šiek tiek papildomo laiko atsipalaiduoti. Pagalvokite apie sritis aplink akis, nosį, kaktą, kaklą ir pamažu jas masažuokite.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų