Pasakė, kiek kalorijų sudegina aistringa naktis: geriau nei treniruotė

Pakelkite ranką, jei kada nors pagalvojote po karšto ir prakaituoti privertusio žaidimo pataluose, kiek kalorijų sudeginote. Pasirodo, šis intymus laikas su partneriu yra ne tik malonus, bet ir naudingas jūsų psichologinei, emocinei ir fizinei savijautai, rašo „Healthline“.

Be to, kad padidinsite širdies ritmą, tad sekso metu galite sudeginti ir kalorijų, nusirengdami, bučiuodamiesi ir darydami visa kita.

Bučiavimasis: 68 kalorijos per valandą

Prisimenate, kaip per pirmuosius pasimatymus, jūs suglausdavote lūpas ir atsitraukdavote vienas nuo kito po 30 minučių? Na, bučiuojantis galima ne tik pagilinti socialinį ryšį tarp partnerių, bet ir sudeginti šiek tiek kalorijų.

„Jei bučiavimasis yra energingas ir įtraukia šiek tiek glamonių, tai gali ir 90 kalorijų, sudeginamų per valandą“, – sako seksologė Jaiya Kinzbach.

Išbandykite jos metodą, kaip bučiavimąsi paversti treniruote: „Bučiuokitės neįprastose padėtyse. Paguldykite vaikiną ant nugaros ir atlikite „lentos“ pozą arba virš jo darykite atsispaudimus,o jų metu pasibučiuokite. Atsispaudimai sudegina 171 kaloriją per 30 minučių.“

Glamonėjimasis: 230 kalorijų per 30 minučių

„LA Weekly“ duomenimis, glamonėjimasis su mylimuoju yra intensyvus kalorijų deginimo būdas. Kodėl? Anot psichoterapeutės ir santykių ekspertės, daktarės Gildos Carle, jūsų širdies ritmas gali pakilti. „Tai sukelia pasunkėjusį kvėpavimą, kuris leidžia sudeginti daugiau kalorijų“, – aiškina ji.

Masažas: 80 kalorijų per valandą

Kam nepatinka geras masažas? Na, o jei esate tas žmogus, kuris atlieka masažą, jūs ne tik padarote savo vaikiną laimingą, bet ir sudeginate kalorijas.

Carole Lieberman, psichiatrė, pasakojo, kad masažo atlikimas sudegina 80 kalorijų per valandą. Nors atlikdami gerą masažą galite pakelti širdies ritmą ir priversti kūną pereiti į kalorijų sudeginimo režimą, tačiau dėl to nereikia pagreitinti proceso.

REKLAMA

Vietoj to, apsvarstykite galimybę viską sulėtinti, rekomenduoja Kinzbach: „Tai gali atrodyti nenaudinga kalorijų deginimui, tačiau eiti lėčiau ir giliau yra ne tik jausmingiau, tai veikia skirtingus raumenis“.

Seksas: vidutiniškai 69 kalorijos

Kalorijų, kurias sudeginate sekso metu, skaičius kiekvienoje sesijoje, taip pat kiekvienam asmeniui, labai skiriasi. Monrealio universiteto tyrėjai paprašė 21 heteroseksualių porų nuo 18 iki 35 metų pasimylėti vieną kartą per savaitę 4 savaites, nešiojant aktyvumo matuoklį kalorijoms stebėti. Paskelbtame tyrime nustatyta, kad moterys 25 minučių trukmės sekso seanse vidutiniškai sudegino apie 69 kalorijas, o vyrai – apie 100 kalorijų.

Ekspertų teigimu, raktas į daug kalorijų deginantį seksą yra jo ilgumas ir intensyvumas. Taip pat galite pridėti šiek tiek aimanų ir atodūsių, kurie gali padėti sudeginti papildomas 18–30 kalorijų, sako Kinzbach.


Rašyti komentarą...
V
Varijotas
2020-01-10 22:41:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu moteris neaimanuoja, o norisi padėti, kad daugiau sudegintų kalorijų ar padėtų jai gnybimas į šoną, gal tada pradėtų aimanuoti ir būtų sudeginta daugiau kalorijų?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų