Parodė šoninės kepimo gudrybę: tokiu būdu išeina traški ir be galo gardi

Moteris pasidalino nauju būdu kepti šoninę – jos metodą išbandę žmonės negali patikėti, kad iškepa taip traškiai ir gardžiai. Ši nauja mada atsirado „TikTok“ – Abby Durlewanger sumanytos „susuktos šoninės“ metodą jau išbandė daugelis.

Maisto mėgėja iš Niudžersio, JAV, savo sekėjams parodė, kaip paprasta tokios išsikepti. Savo paskyroje „@ketoaccountable“ ji pademonstravo, kaip iš pakelio išima kiaulienos šoninės griežinėlį ir laiko jį vertikaliai. Tada šoninę ji susuka aplink pirštą iš viršaus į apačią, ir tokius „suktukus“ vieną šalia kito deda į kepimo indą.

Išeina traškūs ir be galo gardūs

Žingsnius ji kartoja tol, kol sunaudoja visą pakelį šoninės. Tuomet indą ji šauna į orkaitę ir kepa 50 minučių 200 laipsnių temperatūroje. Šoninės griežinėliai ištraukti iš orkaitės atrodo puikiai – jie išeina tokie traškūs, kad vaizdo įrašo autorė lengvai vieną perlaužia perpus be jokio peilio.

Ankstesniame savo vaizdo įraše Abby aiškino: „Galima susukti standžiai arba laisvai. Jei paliksite visai laisvą susukimą, šoninė bus minkštesnė, o jei susuksite standžiai, tuomet išeis traški.“

Šį metodą jau išbandė tūkstančiai „TikTok“ naudotojų, pagardindami šoninę įvairiausiais prieskoniais. Kai kurie mėgsta saldesnius, o kiti – sūresnius variantus, rašoma dailystar.co.uk.


Rašyti komentarą...
R
Romas
2021-04-27 14:59:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kur vaizdo įrašas
Atsakyti
-1

p
pamates nieko
2021-04-27 13:56:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
ka parode nieko nepamaciau ziopli zurnaliugos
Atsakyti
0

R
Romas
2021-04-27 17:55:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Svarbu turetipačios kiaulienos ir pačiam buti alkanam o paruošti kaip valgyti -tai klausimas antroi vietoj.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų