Rašyti komentarą...
o kodel zmones daznu atvej nepriima normaliu ir neligotu zmoniu? kodel?? is kur tiek patyciu mokyklose ir net suagusiuh zmoniu tarpe?
sergantis autizmu ar kita psichikos liga vaikas nera "ypatingas",jis yra ligonis. uztenka deti tuos epitetus ir kiekviena karta vis kazka pagrazinti. tai yra liga. siais laikas zmones jau tokie skysti,jau taip bijo pasakyti,kad tiesiog taip,mano vaikas serga ir viskas. "ypatingas"-kuom jis ypatingas?.......nes turi liga neisgydoma?...
O,ir vardas ir pavardė atsirado ir vaikas ligonis.Žema spekuliuoti vaiko sveikata,savo nublankusei šlovei pakelti.
Neturiu žalio supratimo kiek tai sunku tėvams , nes net su visiškai įprastais vaikais yra sunku. Labai gaila , bet sėkmės jums
Pasaulis įvairus , nes jame daug ypatingų dalykų. Visi išskirtiniai dalykai žmonių gyvenimuose atsiranda nelauktai, juos sunku priimti. Turiu kvalifikuotą ilgametę patirtį dirbant su ypatingais vaikais, todėl tėveliams noriu palinkėti kuo greičiau susitaikyti su savo vaiko ypatybėmis , jas priimti ir susigyventi. Deivydas šaunuolis! Labai retas vyras ir tėtis taip besirūpinantis šeima ir žmona, o ne kaltinantis ir bėgantis nuo problemų.
Pamatysit, viskas bus gerai, tik meilės ir kantrybės reikės labai daug.
susiraskite psihologu straipsniu autizmo tema,ir nusvis jums protai.o ne cia kiekviens is savo varpines drebia ,lyg nieks geriau nezino.
Pagarba Zvonkuvienei ir Zvonkui už tolerancija,sveiką nuovoką puoselėjant šeimos vertybes nors jos ir šiek ,tiek ir vizualiai skiriasi nuo standarto. Linkiu sėkmės visur ir visada..
Prašau priminti, gal klystu, bet dainuojančias ponias vyrai veža gimdyti vos ne nuo scenos, kokius sukrėtimus patiria dar negimęs vaikelis nuo decibelų, triukšmo keliamos vibracijos ir pan. Net automobilį vairuoti nerekomenduojama besilaukiančiai moteriai, nes stresas kenkia kūdikiui. Jau įrodyta kokį stresą patiria vaisius ultragarso tyrimo metu, vaikelio sveikata priklauso nuo to kaip elgėsi besilaukianti mama.
@Nuomonė Daugiausia streso mamos patiria nuo kvailų komentarų
Kur jūs visi buvot anksčiau ? ar jūs akių neturit ? manot, kad neigalių žmonių padaugėjo ? Nepasakyčiau. Ir prieš 50 metų buvo kūdikynuose ir vaiknamiuose pilna tokių vaikų.Mokyklose taip pat. Ir visi tokius žmones vadino teisingai. Kokia euforija kyla kai nepelnytai populiarus žmogus viešina, kad augina neigalų vaiką. Jus ne pliurpkit, o aiškinkitės kodėl gimė neygalus vaikas.Nes galu gale neigalūs žmones turės tokių pat palikuoniu,... o kas toliau ???
@Atsiprašau iš anksto... Masiškas išsigimimas bus..ir tai baisu..
Stiprybės jums.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų