Rašyti komentarą...
Nieko naujo,kvailiu juk buvo ir bus.
Pirksiu bulką už 200
Komentuoja pačios influencerės,todėl…nieks ten labai neperka.Reklama!!!
Na jei žmonėms patinka durniaus mokestį mokėti, tai ne pardavėjo problema.
Mano vyras iškepė net neturėdamas jokių džiovintų vaisių. Dėjo tik razinas. Išeiga apie 4 eurus. Buvo skanus. Vienąkart metuose galima paskanauti, bet šiaip autorė teisi kad batono skonis jaučiamas.
Sutinku taikliai pasakyta, tik kam daryt, kam šeima džiugint savo darbu jai geriau vyra pamelšt ir PIRKT galima.
tikrai labai skanus, už tortą man skaniau. Tik tokių kainų neteko girdėti. Tiek tikrai nemokečiau
@Roberta Saunu , jei atsiranda remianciu tokias "verslininkes", geriau remsiu maisto banka, nors ten padirbejusi irgi pamaciau, kad tikrai atsiranda nesaziningumo,nesuprantu kodel, kodel visada norime kazka gauti?
Pamaniau, kad ne taip perskaičiau.Batonas už 30-50 eurų.Tai koks ten turėtų būti gaminys tokia kosmine kaina?Perskaičiau dar kartą- gal už 30-50 centų, bet ne litų.Ir šluoja tokią prekę " vargšeliai lietuviai iš ubagų krašto"?
Maniau, kad man pasivaideno, ar ne taip perskaičiau.Batonas už 30-50 eurų.Galvojau centų.Išprotėjimas.Tai koks ten tas gaminys už kosminę kainą.Tai jeigu lietuviai perka, tai tikrai turčių Lietuvoje yra ir Lietuva ne ubagų šalis.

Taikliai parašyta
Į viršų