Rašyti komentarą...
Jei nėsi buvusi ūkininkaujančio "kailyje" tai taip ir atrodys: morkytės pačios išauga. Kad morkytė išaugtų reikia: sėklų pirkti, tręšti, laistyti, ravėti,nuo visokių "gyvių" saugoti, atvežti ,sumokėti už prekybos vietą, žemės mokestį mokėti, o dar reikia visko ekologiško!
Pigu bus pramoniniu būdu: sodinti hektarais, sintetinės trašos, pesticidai...ir visi kiti privalumai...
Skaitau tik antraštę, "protu nesuvokiama", tačiau ar suvokiate, kiek kainuoja seklos, sodinimas, laistymas ir visa kita, nežinantys tik liežuviu gali pamalti. Visi žemes darbai yra labai, labai sunkūs.Tode dar viskas labai pigu. Nepatinka, pirkite pard., ten morkas išsiaiko metais, obuoliai dar ilgiau.....manau kode suvokiate tokios poniutes, ar smegenų per mažai.
@Sodininke Grauzk pati tas savo morkas, o kai sunku tai nesodink,
jei brangu tai auginkitės mieščionys patys,užsiauginsit pigiai,ekologiškai,nereikės skustis
@JO O tu lysk budon ir nepudrink smegenų
greitai už morkyte mokėsi 5 eurus.
@nurimk vilniete Tai jau senai moka už morkyte, dar ir daugiau
Neperku iš tų babcių, nes jos savo tualeto turiniu trešia, tokios prekeivis, tikrai trąšų nebeperka, jos gatavos utelę iš Vilniaus į Kauną nuvaryt
Kuras tai pabrangęs. O morkytes reikia aparti, apravėti . Babytei turguje už vietą susimokėti reikia.
@Asta Gal nesi mačiusi, kokius plotelis augina tos babulkos? jai kokia lisvelę pasodina, tai kas gali arti? aria tie kur didžiulius plotus turi, ūkininkai, gal tu iš medžio iškritus,neskiri aro nua hektaro?
Babytei arti nereikia,bet su kojele kiet
Babytei arti nereikia,bet su kojele kiet
@Ukininke visoms tinginėms
@Asta ta boba sėdi šalia turgaus ant šaligatvio ir trukdo praeiviams,visokių savo stiklinių prisistačiusi.Ir nė velnio pati ji neaugino,čia bjauriausios piktžaizdės,nekalbant jau apie visokias bakterijas
tai kam tada tie turgai jei sakote brangu tai nepirk manau,kad cia kalba eina kad net uz keturias morkas praso 2 euru,kad zmones jau uz viska praso kosminiu kainu tai norite pasakyti kad 2 eur cia pigu ?turgus yra kad deretis,bet ka jus nei cento nenuderi ...
@333 todėl,kad parduotuvėje senos suvytę daržovės,visi nori gerų,bet nesupranta kiek prakaito reikalauja.
@Buvusi kaimietė O koks dabar tavo statusas?
Esu vilnietė, bet turiu sodybą kaime, todėl puikiai žinau, kokios sąnaudos yra daržovių auginimui. Pirma reikia įdirbti žemę, jei neturi kuo, reikia samdyti, o samdymas irgi kainuoja, nes ir traktoriukas nevažiuoja vandeniu, jam reikia kuro, kuris jau yra pabrangęs. Paskui sėklos, jei geros, jos irgi kainuoja (gali būti ir keli eurai už pakelį), paskui reikia prižiūrėti, ravėti, laistyti, darbo tikrai daug. Beje laistymui vanduo irgi pompuojamas elektra, o ir atvežimas į turgų kainuoja, o taip pat ir vietos nuoma.
@Era Tai matyt gerai prie valdiško lovio prilindusi, kad taip sodyboje augini, arba visai nieko neturi, gyveni barake, o tik svajoji ir š,,, da rasineji
@Bela jei žmogus darbštus,tai pats viską darosi ir savo darbo neskaičiuoja,o tiginėliai visaip pravardžiuojasi ir jiems viskas blogai.
@Era Taip Ponia, sutinku su Tamsta, tos vištos pirkejos neturi supratimo, jos galvoja, kad morkos auga ant medžių....dar labai pigu.
@Sutinku O aš žinau, kad kelnese labai geros morkos būna, būna ir suvytusių, bet daugumoje gerai išsilaikiusios
@Era Kokia tu blyn vilnietė, ten tu vilniečių vienetai, visi suvažiavę iš visokiu kutaru, tuai vilnietė vadinasi,
Provincijos išauginamų gėrybių kaina buvo nepelnytai nuvertintos.Jie keliasi su aušra ir visą dieną darbuojasi savose valdose-iki išnaktų.O mes ,išsimiegoję iki valiai einame į turgų ir piktinames,kad brangu.Labai daug žemės lopinėlių apie Vilnių ir toliau apleisti,žmonėms geriau gauti pašalpą nei ką nors šeimai išauginti,nes reikia rankomis žemelę įdirbti...Morkos,bulvės ir visą kitą išauginti brangu,o visos poniutės nori gauti pusvelčiui.Tai eikite į Maximą,ten dar nukainuotų rasite.
Nesuprantu,kam rašyti,kad morkos turgui kainuoja 2eurus?Dėmesio stoka,ar antireklama,kad nepirkt.Parduotuvei daug pigiau..
Į viršų