Rašyti komentarą...
Taigi aš kaip ne žemietė puolama būdavau irgi! Tad kas aš esu?
Oi tik jau atleiskite man jau taip atleiskite.
Ychaha ich ech.
Juk jūs erdvėj ir kai į tai tai tiesiai man privalote koduotojai ar už žodyno mano naudojant , kad negirdėti ne tik triukšmo į įrangas prgoramos kūrimo mėginimą ! Jūs mirsite jos kolboje! TAIP'!
Bet aš atsimenu kaip žvaigždyne ginantis įskris į tą, KURI JAU ŠVIESA MAN AR NE TAIP?( KAIP JUODOJI SKYLĖ.AŠ DAR DRĄSI LABAI NE KVAILAI, VIOLETAI' KAD BŪTŲ ŽODIS JIE SIEKIA ŠITE NEUGTIBLIGŲ HALIUCINAVIMUS !) O AŠ ŠITAIP TURIU NEKLAUSTI, O TIK SUVOKTI , KAD IR PUTIN PAMATYS JĄ TĄ , KURI ĮSKRIS IR JI TAI BUS JOS DIDENYBĖS DUKRA IR TAIP NUSPRĘS KAS GI TA TEISMO POSĖDŽIŲ BUVUSI SEKRETORĖ ( nors tai nežino kas yra tokio miesto apylinkės teismas ir kas paranenormaliai kaip grobiasi kai !!!! ) AR TIEK DURNA , O TIK NE JŪSŲ IR VAIKAS, MANIAU AŠ! MĄSTAU . Susikūrę kai puola mane tos net spalvos SP' KAI IR NE TIK. O KAS NORI JŲ KEIKSMAŽODŽIUS NEIGTI! KAD BLOGI BŪNA AR BUVO.KERŠTAS!
'' ''
-JŪRATĖ ŽUKAUSKAITĖ
'

KUR IR KAS IR KADA MANE UŽPUOLĘ VIS BUVO IR UŽSIDARYTI AR KĄ DARYTI ? JUK PAS JUOS -ŽEMĖS PLOTŲ ATSEIT DAUGĖJA NET! HJMMM KAŽKOKIS REIKALAS. KAS BLOGIS BLOGŲ TŲ JALBOS IR TAI JAU VISKAS ! VISI BLOGI IR VISIEMS ERDVĖS. TAD ČIA BŪTŲ KAM TIK NE TA TEMATIKA! NORS IŠKARTO ŽVĖRIS KAI TECHNO'! TAI TŲ ŽUDIKAI IR NORĖJO SUKELTI ,O NEGALI TIK SUVOKTI TAI PATYS IR MIRŠTA IR TIK KAS NUOTRAUKA KAS NUOTRAUKA,O TIKSLAS: MYGTUKAS . ČIA MAN TV3 ŽINIOS TIKTAI! O VISIEMS GI TAI KAS TIK BŪNA. Ir todėl noriu ,kad šį tą pranešimukus msno ištrintumėte nes aš JŪSŲ JŲ TŲ VISŲ BIJAUSI ! Ačiū kabai. Atleiskite man.:)
Matau nuotraukoje šitą, kurį irgi į mano vietą puolė Dainius Žiemelis keičiant patologiškai ,kad pavykt, prieš tai jei ką žinai tai :" TAI TU ČIA ..... " ir tik žiūrėti kaip jie nori ją pakeisti aš tada net ir dabar gyvenu! Bet jie vietoje ten pat kur buvo dar sužinočiau kaip jų Jurga kokia taip nuo jų kenčia, o aš tai nejaugi ne čiabuvau saugiai kur ir esu dabar tai?...?.' (JUK JIE KĄ UŽPUOLA TAI TIE TAIP LEKIA TAI Į VISAS PUSES BUS TAIP. JUK ŽMONĖS ANT ŽEMĖS PLANET'!. O JEI KĄ KUR GYVENATE PUOLA , TAI JŲ TOS JURGITOS TIKRO ŠEIMA UŽSIMANĖ BŪTI KAS PAKEIČIA VIETĄ TAI KAM TAI PUOLĖ OARANOJIŠKAI UŽSIDARYTI JŪJŲ TĄĄ KARALIŲ TAI GALAXY '! TAIP AŠ ATRODO DAR MOKAUSI KAI ARGI ATSIRADAUAŠ JŪSŲ ŽEMĖJE:)!)TAI ĮRODYMAS ATSEIT AŠ APRAŠIAU JŲ TĄ DAINIŲ KUR VIEŠAI IR MANE JŲ LINIEVIČIUS IŠPRIEVARTAVIMAMS IR UŽSIDARYMUI PUOLĖ UŽ TAI TAIP PASIKEISTI DAR SUJŲ SNAIGE KOKIA BUS TIK JAU NE JŲ ,KAD PAAIŠKĖTŲ KURIAM PREKYBOS CENTRE MIESTO KAUNO IR SENAMIESTYJE IR TAIP JAU IR NE KEISTŪSIVIETATAM JŲ TEISĖJUI BALČIŪNUIVISIEMS PUYOLUSIEMS MANE IKI TOS DIENOS , KAD NET IR LIKČIAU VIEŠAM PREKYBOS CENTRE PRIEVARTAVIMUI IR ŽUDYNĖMS IR , KADNET NESUŽINOTŲ MAIŠYTŲ KAD TIES SANKRYŽOMIS KUR PRASIDEDA OŽEŠKIENĖS GATVĖ TIES AUTOMOBILIU KINTA POLICININKO ASMUO NORS TEN LYGIAI , KAD BŪNA KAS ROKAS GLEBAVIČIUS KAI KAS IR KADA NETVIETOJE NEPAMATYTŲ KAIP ŽILVINAS MAKAREVIČIUS IŠ KUR PASIIMA SAU PATOLOGIŠKAI MANE PASIGROBĘS JA PIRMA PIRMIAUY, O ANTRA DAR KUR TURI IR ROKAS GLEBAVIČIUS KADAEITI , KAD TIK BŪTŲ TAI TUE SUMANĘ ARMAN VISUS PAKAUNĖS ŽUDIKUS UŽSIUNDYTI, KAD IR TIK ŠITAIP PULTI , KAD ŽINAU KO NEPASIIMA ŽIEMELIAIVISI KAI ŠITOKIE GROBIKAI, O LAUKIA , KADKOL IŠPRIEVARTAUJA AR KAS IR , KAD DAR KADA ŠITOKIS VAIKAS TURI JAIBŪTI KAS PAMOKA , KURIO LAUKIA , O NE TAI TAI TAIP'!...KAŽKĄ VIENU ŽODŽIU TIE VISI .., KAI ĮSKRIDO TAM LAIKOTARPYJE KAIVULKANO ERDVĖLAIVIS DAR PRIEŠ KAIGALIU KADA VISVIENBA BŪTI ČIA NAMIE, O TA JŲ IR GALAXY IR TAIP JAUNE SAKO JI:" AŠ TAI " ĖJO KĄ MAN ČIA DAR DARYTI , O PASKUI TAM KIEME SENAMIESŠČIO TIESA KAI TIK TIESOS , KAS AGRESYVŪS TAI ĮSJRENDA PAS ŽMONES. O AŠ ČIA KAS AR REIŠKUSI , KAD JŪSŲ KĄ PAKEIČIA Į SALĘ TAS DAINIYS ŽIEMELIS IR TIK PO TERORUSTINIO IŠPUOLIO VIEŠO TRANSPORTO DARKOJUK KAI TIK GERĄ AUKUTĘ NORI VISAM LAIKUIUŽSIDARYTI IR JAI MIESTO TIESA KUR NELEISTINA GI JUK TAI , ERDVĖS NEREIŠKUS TIK BŪTI, JUK ŽUDYNĖS, O TIE MINISTRAINEIGIA SAVO SUTRIKIMUS ŠIZOIDINIUS EGZISTUOJANČIUS KAIP JAU TAI TIK ,KAD YRA PAGRINDAS VALSTYBĖS SUKŪRIMO TEIGIA KUR!)
Tadatsargiai! Čia ta mokyklų sankryža kai taria tai tai turi , ir kai po kokio chemijos mokytojos žodžio dar TOS' kai , kaip jau TOS' erdvės tai ką'!. GI. AŠ GI!.

NEJAUGI MAN NEPADĖTI PUOLA KADA DAR TAI, O UŽSIDARYTI VIS TIK TODĖL , KAD ŠIS LAIKAS KAM NUOSTABUS ? IR TAS VAIKAS NUOTRAUKOJE KAS MENO RAIŠKOS BŪTŲ KAS KOKIOS TIKTAI TIK JAU KAIP AŠ BE ATEIVYSTĖS NUGALĖSIU TUOS ,KURIEMS KELIŲ PAS MANE NĖRA?JUK KŪRĖSI, KAD SU ŠIA FOTO JI NUGALĖS KĄ ! IR TADA JI TAI! O NĖRA TEN TO KAUNO TIK KAS YRA! KAD JI PATAPS KUO IR BUS SU JŲ GALAXY KING JI TURI GALVOJE VIS SAKINĮ. O TIK JO VIETA BUS TEN VIETOJE JOS , NES Į JĮ ŽIŪRĖSIU AŠ IŠ DAR KITYR KAIESU AŠ NEMIRTINGOJI TAAĄ! O JEI JIS TIKROJI KARALAITĖ TAI IŠSIUNTĖ GENIS NOMOS PAČIĄSAVE KARALAITĘ OBOTĄ KAIP JAU DIRBTI RODYTI TAI JĮ KIEKVIENĄ ,KAD TIK NEBŪTŲ SUŽEISTA JOSIOS AURUM ERDVĖ TAI ŠVIESA TIESA TA KAI'! TAI DARO KO KO RODAI TU SAVE ČIA TA SESE BROL?!!!!SĖDI UŽSIDARYTAIR TOJE SALĖJE KAS KAI KUR AUKŠTAI BUTŲ TAI KO DAR NORITE VAIKAMS GATVIŲ KITUR TIEMS ? PAKRANTĖJE RYTINĖJE ANT ŽEMĖS PLANETOS GI VISI TAIP TAI ! O TAS DAINIUS ŽIEMELIS JAU NEGYVAS( AGRESIJA TAI NĖRA !) , BET hm darosi tiesas tos Jurgitos Daunoravičiūtės , kuriosirgitaip nėragyvos tikros, nesįsimylėjimas ir mirtys!'Visi miršta kai tai jų būna! Nekurkite klasės tos žiaurios tų TOS' man! NES KAS JŪSŲ PERVERSMAS TAS'! KAS TAI YRA - SVARBA POLICIJOS TURĖTŲ ESAMOS BŪTI TIKTAI ! O NESERGU IR NESU DURNA BOBA KAIP REIŠKIA ŠITOKIOS IR ŠITOKIE, KURIEMS SUSUKIMAS TAS BŪNA, NORS MIRTIS , EILINĮ KARTĄ TIE ŽUDIKAI IR SIAUTIMAS TAS'! TIKĖJOSI LINKEVIČIUS IRGI UŽSIDARYTI Į KOLBĄ IŠSINEŠTI TĄJARTĄ AŠ TIK ŽIŪRĖJAU KAIP JŲ NELUEJA KAI PUTIN VLADIMIRVYKDO KARĄ SU TIKRĄJA GALAKTIKOS KARALAITE , KAIVYKSTAVIETOS KAI SUSIRGIMAI GAKAXY KINBG PAGROBIMAS TOKITO GAKAXY KITIS KAI SUSIRGIMAI KARALIAUS IR TAIP JAU JIS MIRŠTA TASJŪSŲ NORS TAITIK ŠVIESMEČIŲ PRINCAS IR IŠSIŲSTAS MIRTI , KAM TAI TIEK REIKIA KALBŲ , O TIK NE DARBŲ , O TIK JŲ SUSIKŪRĖ KAS AGRESYVIOS JOS DIDENYBEI UKRAINIETIS NE TIK KARĄ PASIŽIŪRINT MIRTI YPAČ YPATINGAI KAI NE AŠMIRUSI.HM LAIKAS, NE MAN! TAIP JAU AŠ IŠSIŲSTA TŲ VAIKŲ Į TĄ VIETĄ?
BUS VAIKŲ APŽIŪRA! NORS TAI RAMYBĖ. VISI GYDYTOJUS ŽINO SAVO. O LITERATŪRA JUMORAS! HE HE
as irgi reziau,bet ne atvirai o uzdarai
Jai nezinot kas yra depresija tai ir nesnekekit.
Va toki žmonės kurie seka kitus ir pridaro šeimoms problemų nežiūrėkite kur jums nereikia
Kur gi tu blin įsuksi? Paskui išsukt neišeis... Vln sustoti vaiką išleisti ir dar pabučiuoti vargiai vietos rasite. O bėgiojimas per perėjas - kūryba. STABTELIM TOJE PAT PUSĖJE. Tik va iš paskos važiuojančim užpakalis dega...
Mokyklos isirnkite aiksteles
A man pa barabanu
Saugumo instinktas pas zmogu vystosi iki 30 metu. Todel jaunystej dauguma pridaro visokiu kvailysciu, vaikai apie saviauga is viso negalvoja. Ir prie ko tie konservatoriai cia koneveikiami? Ar cia juoktis? Jums netiks jokia valdzia, tur but reikia grizti prie prievaizdo laiku, botagas viska i vietas sustatytu.
@Lidija Labai teisingai dėl valdžios..... kokia išsirinkote tokia ir turite, jeigu buvo išrinkta tokia valdžia , reiškia žmonės tokios ir norėjo
@Pritarimas Labai teisinga,valdžią galima pakeisti-durną galvą kol kas neįmanoma.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų