REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Aš nebežinau, kaip elgtis ir reaguoti. Buvo laikas, kai apie šią problemą galėjau pasikalbėti su savo vyru, tačiau dabar jo su manimi nebėra, todėl nebežinau, ko griebtis“, – rašo tv3.lt atsiųstame laiške Nijolė iš Šakių.

„Aš nebežinau, kaip elgtis ir reaguoti. Buvo laikas, kai apie šią problemą galėjau pasikalbėti su savo vyru, tačiau dabar jo su manimi nebėra, todėl nebežinau, ko griebtis“, – rašo tv3.lt atsiųstame laiške Nijolė iš Šakių.

REKLAMA

Papasakosiu apie viską iš pradžių ir labai tikiuosi, kad atsiras žmonių, galinčių man patarti. Pradėsiu nuo trumpos įžangos. Į daugiabutį, kuriame dabar gyvenu, atsikraustėme daugiau nei prieš 25-erius metus.

Čia gyvenau su vyru, užauginome vaikus. Mūsų laiptinėje visi vieni kitus pažįstame, žinome, kas ir kur gyvena. Esame kaip komanda – visi kartu rūpinamės, kad ir gėlės žydėtų, ir sienos būtų perdažytos, ir užuolaidėlės pakabintos.

Su kaimynėmis pasikalbame ir apie savo suaugusius vaikus – mano vaikai gyvena kitur, o štai mano bičiulės sūnus ir yra visos šitos situacijos centre.

REKLAMA
REKLAMA

Mano kaimynės sūnui apie 30 metų. Tvarkingas vyrukas, kasdien išeina į darbą ir vakare grįžta, nes gyvena su mama. Žinote, lyg ir viskas būtų gerai, bet aš pastebėjau vieną itin nemalonų vaizdelį.

REKLAMA

Randa tuščius butelius už vazono

Šią situaciją stebiu ir tikrinu jau gerą pusmetį. Pasirodo, kai mano kaimynės sūnus grįžta po darbo namo, į butą tiesiai jis neina. Jis visada su savimi turi nediduką butelaitį stipraus gėrimo, kurį išgeria, o pačią tarą palieka už vazono! Iš pradžių niekaip nesupratau, iš kur mūsų tvarkingoje laiptinėje atsiranda buteliai. Galvojau, gal kas iš prašalaičių ateina, bet patikrinau – tikrai niekas.

Buvo atvejis, kai pamačiau kaimynės sūnų besinešantį butelį, tačiau tada už vazono jis jo nepaliko. Aišku kaip dieną – čia tikrai mano kaimynės sūnus. Turbūt nenori gerti mašinoje, kad nematytų kaimynai pro langus, tai greitai išgeria, kol ateina iki buto, o kad nesineštų butelio, palieka už vazono laiptinėje.

REKLAMA
REKLAMA

Galvoja, kad daro viską labai išmintingai, o iš tikrųjų yra tikras paršas – nori gerti, gerk namuose arba kavinėje, kam čia smirdinti laiptinę?

Nors ir žinau, kas čia dedasi, tačiau neįsivaizduoju, ar man pasakyti kaimynei? Juk logiška, kad ji pati turėtų jausti, kad sūnus grįžta su kvapeliu? Kita vertus, gi jis suaugęs vyras – tegu elgiasi kaip nori! Gal reikėtų nueiti ir pasikalbėti apie tai? O gal nesikišti, kad nesusigadintų mūsų santykiai? Dar baisu, kad ir kaimynėlis nepradėtų man keršyti, kažkaip baugu.

Atrodo, gražus daugiabutis, geri kaimynai, bet va – turiu problemą, kurios niekaip negaliu išspręsti.

Autorius: skaitytoja Nijolė

Viešpatėliau su visais kryžiais!!! Neduok dieve, kad tokia ciocė užsiveistų mūsų laiptinėje – bobulei kviestumėm psichiatrus. Nu ar normali liežuvautoja, ksimynės, užtrenkit jai duris.
Nu koks kieno reikalas,nori-tegu geria. Ne už jūsų pinigus geria. Rimtesnių problemų nėra tai va ko ieško
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų