Rašyti komentarą...
Tegul gyvena, kaip gyvena ir nešaukia visam pasauliui kad įsimylėjo. Neaišku kaip bus po kelerių metų. Juk ir su Stonkumi pradžioje buvo labai laiminga. Tos visos "žvaigždės" keičia ir keičia partnerius. Tyliau gyventų tai ir nekliūtų niekam.
Na jei Stonkuvienė būtų apsirengusi su peršviečiama uždanga kad matytusi tik kelnaitės ir papai,tai tuomet tiktų ir jos ta skleidžiama žinutė,kad esu kas noriu būti.Tai tiktų prieš patyčias.Bet dabar,kai apsirengusi kultūringa suknute,tik perukas uždėtas,tai visai nei prie ko skleidžiama žinutė.Tai tik rodo,kad PRITRŪKO DRĄSOS IR JI NEPASITIKI SAVIMI.
Labai įdomiai ir gražiai atrodo,juk šventė.
Aš esu niekas,bet jeigu eini į tokį renginį,panašu kaip į karnavalinį,tai tikrai galvočiau kaip išskirtinai apsirengti,kad kitos tokios nebūtų ir visi pastebėtų,jug eini fotkintis ant raudono kilimo. Ir Poniai Indrei pasisekė,tokios kitos nebuvo,ir dabar visos pavydi. Šaunuolė ir šiuo atveju reikia būti protingai ir išmamiai.Pavyduolės visos patylėkit!
Būtų juokinga, jei nebūtų graudu. Gaila jų . .:(
Pritariu Julijai. Mes lietuviai tokie jau esame, o gaila, kad nepabundame...
Kad ją pastebėtų ir neliktų pilka pele,čia psichologinės problemos.
Manau,kad jokia kaunietė Julija čia nerašė. TV3 žurnalistai rado naują būdą išreikšti kritiką po neva"skaitytojo" priedanga. O Stonkuvienės tikslas buvo kad ją toje masėje greičiau pastebėti, nes bijo likti pilka pele.Čia psichologinės problemos! Jokia ji ne gatsenybė, tokių damų pilna.
ĮDĖTA BAGALINIAI DAUG DIZANO DARBO IR PINIGŲ,REZULTATAS,PRISIPAŽINSIU MAN PATIKO,TIK NESUPRANTU,KAM TO REIKIA ?
Viskas normalu! Ko čia puola ant Indrės! Juk tai šou renginys! Taip ir turi būti. Nesuprantu mūsų lietuvių! Kokie pikti! Man atrodo nuostabi ir skiriasi nuo kitų! Šaunuolė!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų