Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pažinojau vieną lesbietę. Be kita ko,ji sirgo šizofrenija
Provokacija ir tiek. Bet jau neįdomu, atsibodo. Žinokit, labiau rūpi nykstančios baltos meškos.
Žiauru. Baisiau tik karas!
Su nuotrauka straipsnio autoriai,tai nepataikė(70+) pasirinko.Kas norėtų šitokios gėdos,kad visas kaimas aptarinėtų ir į krautuvėlę negalėtų ramiai nueiti batono.
Čia gėjų ir lesbejiečių užsakomasis straipsnis?Su tokiais straipsniais dar labjau skatinate.Per gėjus ir lezbes ,pasaulis išnyks.
Liga yra liga, nieko nepadarysi, bent jau neslėptų, kad serga, nemeluotų
Tegul jie namuose daro ką nori, bet čia ir vaikai žiūri, kas čia per cirkas, proto invalidai ir tiek, gyvuliai ir tie protingesni už tokius iškrypėlius
Tegu gyvena kaip jiems patinka ,bet taip
Tegu gyvena kaip jiems patinka ,bet taip
Valerija
Tyli meilė yra gili. Ir čia tikrai buvo ne noras "parodyti meilę", o noras pasidemonstruoti, šokiruoti, kad apie juos kalbėtų. Ir net jei tai būtų tradicinė pora, toks viešas gašlus laižymasis, įsisiurbimas "krūminiais dantimis" atrodo šlykščiai. Tai intymus dalykas. Ar greit jau pradėsime ir viešai kergtis?
jei jums 40 metu,reiskia,idejot mamos nuotrauka.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų