Rašyti komentarą...
Būtina legalizuoti viesnamius,ten joms būtų jauku,o dabar kas,beje sako Latvijoje bei Estijoje prostitucija legalizuota.
Amoralu - tai šiuolaikiška?
Amoralu - tai šiuolaikiška?
Šitos panelės gal įsivaizduoja, kad yra šiuolaikiškos, originalios, supermadingos. Bet kur jos randa tokius bernus, kurie drįsta su jomis taip "pasipuošusiomis" pasirodyti tarp žmonių?
O kur tom pistacijom daugiau pasirodyti? Viešnamiai draudžiami.
Prostitučių mados, moralės atžvilgiu visiškas nulis. Nenustebintu jeigu turėję santykių ne su vienu vyru. Kita kartą galvoji nu tokios gražios merginos ir taip nusivaziavusios. Nei prieš žmonės gėda nei prieš Dievą. Vargšai žmonės.
Baisu,todėl vyrai ir prievartauja,nes nebėra visai gėdos.Sutinku ,kad gražūs kūnai,bet ne plikomis vaikščioti renginiuose:).Gi pleže ,sporto salėje -tai normalu,bet ne viešose vietose.Smegenėlių visai neturi,o kas belieka tik pliką kūną rodyti.Stambios merginos irgi gražios,nereikia sakyti,kad tik pasportavusios ,kaulinės yra gražu:):):)
Tikslas koks?aplamai ir kokia is to nauda..svetimiem seiliam akis paganyt?O vyrui kokia garbė ,kad jo moteris visa tai rodo,kaip asmeninė kekšė...
Negrų kultūra. Jos absoliučios durnes.
Man tai sexy :) dar saugiau nuogumo galėtų būti. Gražu, seksualų :D
Jei jau rodai pliką subinytę, tai parodyk ir kaip ji funkcionuoja - nusišik eidama raudonu kilimu
Tuščiagalvės šlykščiarūrės.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų