Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Moteris internete pasidalino savo įsiūčiu – ji plaukų stilistės paprašė nudažyti platinine šviesia spalva, bet vietoj to dabar primena „leopardą“ po baisios plaukų balinimo nesėkmės.

Moteris internete pasidalino savo įsiūčiu – ji plaukų stilistės paprašė nudažyti platinine šviesia spalva, bet vietoj to dabar primena „leopardą“ po baisios plaukų balinimo nesėkmės.

REKLAMA

Drastiški šukuosenos pokyčiai, kai plaukai balinami, norint pakeisti jų spalvą, visada yra rizikingas žingsnis, bet paprastai, jei pasikliaujama profesionalais, žmogus turėtų jaustis gerose rankose, rašoma mirror.co.uk.

Bet viena moteris „TikTok“ papasakojo, kaip savo plaukus patikėjusi stilistei ji irgi tikėjosi gero rezultato, tačiau jos plaukai liko sugadinti.

Norėjo plaukus pasišviesinti

Amerikietė moteris, vardu Morgan, praėjusiais metais lankėsi kirpykloje – ji norėjo plaukus nusidažyti platinine šviesia spalva, tačiau jos šukuosena buvo sugadinta ir iš salono ji išėjo atrodydama labai nekaip.

Vaizdo įraše moteris sako: „Dabar kai prisimenu, labai ima juokas, bet tuo metu buvau kone sutraumuota. Ta moteris, kuri dažė man plaukus, šiuo amatu užsiima jau 40 metų. Jie man sakė, kad jos specializacija yra šviesūs atspalviai, todėl aš pasakiau – o, puiku, aš noriu labai šviesių plaukų, platininių“.

REKLAMA

Tačiau tuomet Morgan stilistė pasakė, kad norimos spalvos išgauti nepavyks. Su kliente tuomet buvo aptarta, ką galima padaryti. Galiausiai Morgan sutiko su stilistės siūloma sruogelių (bajalažo) technika – taip nereikėtų balinti visos galvos ir anuomet labai tamsios spalvos plaukai nebūtų stipriai pažeisti.

Į veidrodį nežiūrėjo

Moteris laukdama naujos šukuosenos nusprendė į veidrodį nežiūrėti, nes po visko norėjo pamatyti staigmeną, tačiau ėmė kažką įtarti, kai stilistė jai pasakė, kad kai kuriose vietose dar reikia šį bei tą pataisyti. Kitame vaizdo įraše ji paaiškino:

„Ji išdžiovino man plaukus, juos ištiesino, o aš vis dar nežiūriu į veidrodį. Sėdžiu nusisukusi į kitą pusę, nes nenoriu žiūrėti, kol nebus baigta. Jau pradedu džiaugsmingai nekantrauti. Stilistė tada sako:

„Dar tikrai lieka vietų, kurias noriu pataisyti, todėl dabar leiskim tavo plaukams pailsėti, o kitą savaitę vėl pas mane ateisi ir aš tas vietas pataisysiu“. Kokios buvo tos vietos? Ji mane atsuko į veidrodį ir tada pamačiau, kas turima omenyje. Aš negalėjau patikėti. Buvau šokiruota. Esu tikra, kad išbalau kaip vaiduoklis“.

REKLAMA
REKLAMA

@morganjade99 Reply to @britdouglasss #greenscreen Okay y’all I’m done now but this comment KILLED ME.💀😂 #fyp #foryou #funny #hair #viral #AFairShotWithBlock #GameTok ♬ original sound - Sam

Išėjusi iš salono apsiverkė

Užuot spindinčių šviesių plaukų, kurių Morgan taip norėjo, ant jos galvos dabar puikavosi stambios šviesios sruogos, kurios staigiai tamsėjo prie šaknų. Keletoje vietų plaukai priminė leopardo kailį. Moteris pridūrė: „Mane tuoj pat fiziškai supykino, mano galva buvo išmarginta leopardo kailio stiliaus dėmėmis. Nežinojau, ką ir pasakyti“.

Morgan pasakoja, kad už šukuoseną sumokėjo pilną kainą, 150 JAV dolerių, ir dar paliko truputį arbatpinigių, nors rezultatai jai visai nepatiko. Išėjusi iš salono ji prapliupo verkti ir paskambino savo mamai. Mama jai patarė tuoj pat grįžti atgal ir eiti pasikalbėti su salono vadove bei pareikalauti sutaisyti jos šukuoseną.

Moteris paaiškino, kad vėliau iš tiesų jos šukuoseną sutvarkė salono savininkė, o komentaruose žmonės reiškė jai palaikymą. Viena moteris rašė: „Aš plaukų stilistė, ir neįsivaizduoju, kaip profesionalas gali leisti žmogui taip išeiti iš salono“.

Kita pridūrė: „O ne, aš tikiuosi, kad paskui plaukus tau jos tvarkė nemokamai – aš būčiau pasiutusi“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų