Palangoje svetimo vyro elgesys mamą paliko be žado: „Kaip tai paaiškinsiu dukrai?“

„Kartu su šeima nusprendėme keletą laisvų dienų praleisti Lietuvos pajūryje. Nors reikia sutikti, kad geras atostogas galima turėti ne tik užsienyje, vis dėlto pajūryje pamatytas vaizdas man įsiminė ilgam“, – savo naujienų portalui tv3.lt atsiųstame laiške rašo skaitytoja Raimonda.

Su vyru ir mūsų dukra apsistojome Palangoje. Žinau, kad Lietuvos pajūryje jau daug metų veikia nudistų pliažai. Nors pati nesu mėgėja degintis nuoga, tokie žmonės man netrukdo, kol jie tai daro tam skirtose vietose.

Tačiau atsiranda tokių lietuvių, kurie savo grožybes mėgsta demonstruoti viešai, nesvarbu aplink būtų vien suaugę, ar maži vaikai.

Kartu su vyru ir dukra sėdėjome prie jūros ir stebėjome bangas. Jeigu gerai prisimenu, buvo vėjuota, bet saulėta popietė, kitaip sakant – tikrai ne vėlus vakaras. Staiga jūroje pamačiau besimaudantį žmogų, kuris linksmai „gaudė bangas“.

Besišypsodama parodžiau pirštu dukrai ir pasakiau: „Ar matai, kaip linksma tam dėdei?“

Staiga suvokė, kad vyras yra nuogas

Kol staiga nepamačiau jo nuogut nuogutėlaitės užpakalinės dalies. Staigiai suvokiau, kad jis yra nuogas. Nieko nelaukdama greitai nusukau temą ir toliau šnekėjausi su savo septynmete dukra.

Su neramumu laukiau tos akimirkos, kai tas besimaudantis vyras išlips iš jūros ir bijojau, ką man teks pasakyti dukrai apie dėdę pajūryje be maudymosi glaudžių. 

Laimei, mano vyras dukrą nusivedė nusipirkti ledų, o visai netrukus iš jūros išbrido ir vyras...visiškai nuogas.

Žmonės, kokioje kultūroje jūs augote? Džiunglių? Nėra problema, jeigu jūs norite degintis nuogi. Bet tam yra skirtos specialios pajūrio vietos. Vyrai, ar jūs neturite gėdos savo grožybių rodyti viešai? Ką man pasakyti savo septynmetei dukrai, kodėl tie vyrai vaikšto nuogi? Baisu ir šlykštu vienu metu.

Autorius: skaitytoja Raimonda 


Rašyti komentarą...
C
Cha
2021-07-22 16:05:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
O pati sedejai ir laukei kol isbris nuogas vyras
Atsakyti
-50

T
Tomke
2021-07-22 19:28:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks skirtumas? Laikas apšviesti dukra ką turi mergaitės o ką turi berniukai.. Pati esate atsilikusi sovietinių požiūriu be gyvenanti sena niurzga.
Atsakyti
-74

S
Sirena
2021-07-22 16:34:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai žinoma laukiau ir dar kaip laukiau, kad ir aš nepastebėjau, kai madimosi kostiumėlis nejučia atsidūrė ant krumelio šakos,geriausios atostogos buvo mano gyvenime
Atsakyti
-45

SKAITYTI KOMENTARUS (56)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų