Sukčiavimas beveik niekada nėra gera idėja. Kaip sako liaudies patarlė: melo kojos trumpos. Štai svarios priežastys nesukčiauti prieš savo partnerį.

Jos nuomonė

Noriu gerbti savo įžadus. Aš sutikau su „kas benutiktų“ sąlyga. Vaikai. Aš jų neturiu, tačiau žinau porų, kurios renkasi veikti tiek savo pačių, tiek savo vaikų labui. Meilė - tai turėtų būti pagrindinė priežastis. Mano vyras yra geriausias mano draugas. Aš niekada jam nedaryčiau nieko, kas jį įskaudintų. Žolė ne visada yra žalesnė svetur! Žinoma, malonu pasvajoti apie tą džentelmeną, kuris merkia tau akį parduotuvėje, tačiau jis tikriausiai nėra niekuo geresnis nei tas, kurį tu turi namie. Be to, pastarasis bent jau ištreniruotas! Melavimas "ėda" sąžinę. Gera santuoka yra paremta abipusiu susižavėjimu ir pagarba, o ne apgavystėmis.

Jūs nebūtinai turite būti ištekėjusi, kad gerbtumėte įžadus. Jei esate susitarę būti monogamiški kaip pora, to pakanka, kad neieškotumėte kito.

Jo nuomonė

Tai vadinama internetu. Jei jūs sukčiaujate ir apie tai sužino jūsų antra pusė, ji gali "sudergti" (tikimybė labai didelė) jus internete. Tai reiškia, kad bet kokie seksualinio pobūdžio vaizdo įrašai ar nuotraukos, kuriuos jūs užfiksavote, bet kokios išdykusios žinutės, bet kas, kas gali jus priversti kvailai atrodyti būsimo darbdavio akyse, bus paviešinta internete. Tai vadinama technologijomis. Ji tave suseks ir tai tikrai nebus linksma. Viskas, ką jūs darote internete yra kažkur įrašoma. Dažniausiai tai nėra problema, tačiau neištikimybės atveju, jus lengviau susekti ir įrodyti jūsų kaltę. Padaryta žala sukčiaujant visada bus didesnė nei gauta nauda bei malonumai. Fantazija dažniausiai nėra realybė. Tarkime, kad jūs 40-ies metų vaikinas ir kokia nors 19-os metų mergina jus nusižiūrėjo ir jūsų nori. Trokšta. Ar tikrai manote, kad bus taip gerai, kaip įsivaizduojate? Deja... Jūsų antra pusė sekse neišpildo visko, ko jūs trokštate? Nepasiteisinimas - arba trokštate per daug, arba nemokate prašyti.

REKLAMA

Pasitikėjimas ir intymumas atsiperka

Intymumo kūrimas ilguoju laikotarpiu yra didelis iššūkis, kaip ir didelis apdovanojimas. Užtrunka ne mažai laiko, kol jį sukuri. Flirtas - trumpalaikis, tačiau gilus ryšys gali tęstis visą jūsų gyvenimą. Prieš nutraukdami santykius, trumpai pagalvokite apie pasekmes! Pasitikėjimas gali būti trapus reikalas ir kai jis sudūžta, gali būti sudėtinga jį atstatyti. Kritiškai įvertinkite tai, ką turite.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų