Pagaliau išaiškėjo, kurią pusę palaiko karalienė: liko nusivylusi šeimos elgesiu

Karalienė Elžbieta „aiškiai pasakė“, kad po princo Hario interviu Oprai Vinfri ji „palaiko princą Čarlzą ir princą Viljamą“, teigia šaltinis.

Ji buvo „nusivylusi“ kai kuriais tikrą audrą sukėlusio interviu metu pasakytais dalykais, jų tarpe – karališkosios šeimos kaltinimais rasizmu ir teigimu, kad suicidinių minčių apimtos Megan Markl niekas nepalaikė, rašoma dailystar.co.uk. Karališkoji šeima yra griežtai paneigusi šiuos kaltinimus.

Susitikimas buvo įtemptas

Po metų pertraukos į Angliją princo Filipo laidotuvėms grįžusio princo Hario susitikimas su šeima buvo įtemptas. Nuotraukose užfiksuota, kaip jis pirmą kartą po itin atviro interviu Oprai kovo mėnesį susitinka su tėvu ir broliu, bet manoma, kad su artimiausiais žmonėmis jis pirma susitiko už uždarų durų, kad bent kiek nuimtų įtampą.

Teigiama, kad karalienė savo palaikymą Čarlzui ir Viljamui išreiškė tam, kad bendrauti su Hariu ir spręsti interviu sukeltas problemas būtų lengviau. Šaltinis „MailOnline“ pasakojo:

„Karalienė savo vyriausiems patarėjams aiškiai pasakė, kad palaiko Čarlzą ir Viljamą, ji buvo nusivylusi kai kuriais Hario ir Megan interviu metu pasakytais dalykais. Abiejose pusėse yra daug skausmo ir įsižeidimo, todėl susitaikymas vyks labai iš lėto. Visų pirma jiems reikia nusistatyti svarbiausias taisykles, kaip toliau spręsti reikalus tokiu būdu, kad abiems pusėms būtų saugu ir ramu.“

Tėvo gedintis princas Čarlzas, naujoji karališkosios šeimos galva, po laidotuvių išvyko į savo namus Pietų Velse. Po laidotuvių užfiksuota, kaip princas Haris šnekučiuojasi su Viljamu ir Kate Middleton prie šv. Jurgio koplyčios, o vėliau Kate atsitraukė, kad leistų broliams pasikalbėti vieniems, pakeliui į privačius pilies apartamentus.

Bando rasti kompromisą 

Pasakojama, kad Kate ėmėsi „taikdarės“ vaidmens, norėdama sutaikyti savo vyrą ir svainį. Buvo teigiama, kad Čarlzas, Haris, Viljamas ir Kate vėliau susitiko Frogmoro kotedže, kur anksčiau gyveno Haris, kad galėtų visi kartu nuoširdžiai pasikalbėti. Karališkosios šeimos biografės Ingrid Seward teigimu, karalienė Elžbieta bent jau šiuo metu tikrai nenorėtų dalyvauti visuose šeimos pokalbiuose sprendžiant nesantaikas.

„The Times“ ji sakė: „Hario senelė tikrai neturėtų nuotaikos tokiems dalykams. Konfrontacija jai visai nepatinka. Vaikams labai sunku karalienę priversti šnekėti apie ką nors kitą, ne apie šunis ar arklius. Atsimenu, kaip Sarah Ferguson man sakė, kad užtruko tris savaites, kol jiems pavyko su ja pasikalbėti apie skyrybas. Ji vis kartojo „Taip, bet turiu išvesti šunis pasivaikščioti.““


Rašyti komentarą...
Z
Ziauru
2021-04-22 19:28:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisu,kaip kažkokia iš issiskyrele gyvenimo artistė suvarpe šeima,manykime iškeliavęs amžinybę su skausmu liko,liūdna.Ir tėvui,ir Karalienei.
Atsakyti
-43

l
lzabele
2021-04-22 19:23:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau karališkoji šeima,nors ir Haris mylimiausias anukeles,ir sūnus,reiktų būti atsargiems,nes tokia boba ,kaip Megane gali parduoti manau visus išduoti,smerkti ji išsiskyrusi senesnė už Harį manau iš jos pusės meilės nėra.
Atsakyti
-44

P
Pantera
2021-04-22 18:27:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bjauri ta murklė.
Atsakyti
-28

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų