Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trečiadienio rytą Niujorke padegta netoli „Fox News“, „The Wall Street Journal“ ir „New York Post“ redakcijų esanti Kalėdų eglė.

Trečiadienio rytą Niujorke padegta netoli „Fox News“, „The Wall Street Journal“ ir „New York Post“ redakcijų esanti Kalėdų eglė.

Eglė buvo padegta iškart po vidurnakčio, o liepsnos išplito labai greitai. Nuotraukose iš įvykio vietos matyti, kad iš eglės, kuri buvo papuošta raudonais, baltais ir mėlynais papuošimais, neliko beveik nieko.

Liepsnos apgadino ir šalia buvusius medžius, kurie buvo papuošti lemputėmis, rašoma nypost.com.

„The Sun“ praneša, kad vyras, kuris padegė eglutę, buvo sulaikytas nusikaltimo vietoje. Tiesa, kol kas pareigūnai neatskleidžia daugiau šio nusikaltimo detalių.

Šeštadienį padegta Kauno miesto eglė

Primename, kad šeštadienio naktį į „Kas vyksta Kaune“ redakciją pradėjo plaukti siaubingi vaizdai iš Rotušės aikštės. Užsidegė tik prieš savaitę įžiebta Kauno žaliaskarė. Ugniagesių duomenimis, suniokota 15 kv. m pagrindinės miesto puošmenos – kauniečiai sako, kad eglutė galėjo būti padegta, atliekami pirminiai nelaimės tyrimo veiksmai.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) budėtojas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad pranešimas apie gaisrą Rotušės aikštėje gautas 1.43 val. Čia išskubėjo dvi automobilinės cisternos ir keltuvas.

REKLAMA
REKLAMA

Pašnekovo duomenimis, gaisras operatyviai, per kelias minutes, buvo lokalizuotas ir užgesintas. Visgi sudegė nemažas plotas eglišakių, supleškėjo apie 15 kv. m kalėdinio medžio.

Policijos pareigūnai pranešė, kad sulaikant įtariamąjį, 1982 m. gimęs vyras pasipriešino ir sužalojo policijos pareigūną. Jam, suteikus medicininę pagalbą, paskirtas ambulatorinis gydymas.

Tačiau praėjus kiek daugiau kaip parai nuo piktavališko išpuolio prieš pagrindinę Kauno eglę, žaliaskarė ir vėl sutvisko žaliai baltu apsiaustu, išdegusi vieta padengta naujomis girliandomis, sudėtos naujos eglių šakos.

Baimintasi, jog gaisras sugadino visą girliandų tinklą ir teks keisti visas ar didžiąją dalį eglę juosiančių lempučių, tačiau kūrėjų komandai pradėjus dirbti prie suniokotos eglutės, paaiškėjo, jog girliandų tinklą pavyks išsaugoti ir sujungti naujomis lemputėmis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų