Rašyti komentarą...
Kiek daug mulkiu komentuos, kurie dar ir kavinese nevalgo dienos pietu... Jei nezinojot, tai daugumoj kavinii buna parasyta dienos pietu kaina, o patiekalai kintantys ir meniu parasyta, teirautis pas padaveja... Viska gerai parase lankytoja, o padaveja mulke. Gal lankytoja meprimato pvz? Padaveja tam ir yra, kad suteiktu info, atnestu, nunestu, nuvalytu stala ir pns.
@Keliautojas laiku Palanga seniai tapo vasaros provincija.Suvažiuoja pasiturintys ir biedni.Antriems ir orentuota kurorte maitinimas,tai nereikia tikėtis ir ar piktintis aptarnavimu.Lietuviai aptarnavimo sferą priima kaip neprestižinį darbą ir paslaugiai aptarnauti jiems įžeidimas. O Palangoj ypač,todėl kantrybės ir atlaidumo,nes į kainą mandagumas neįskaičiuotas todėl reikia už tai primokėti arbatpinigių forma
Panašu, kad pati esate konfliktiška asmenybė. Paprastai apie dienos pietus jeigu tokie yra būna paskelbta pagrindiniame meniu prie įėjimo. Todėl nėra reikalo akis draskyti.
Pasisekė klijentei , padavėja buvo vilnietė
Mūsų aptarnavimo paslaugos akmens amžiaus.O koreikalauti iš padavėjų,jei namuose buvo kalbama vulgariai ir išaukiančiu tonu.O Palangoje dirba jaunimas ir jam reikia užsidirbti ,o ne mokytis etiketo.Pagaliau žino,kad iš dienos pietų nieko neužsidirbs,tai kam vargintis?
Palangoje surenka visus ,be motyvacijos ir kultūros.PVZ.le petit kavinėj dirba pusiau vaikai krūvis didelis,karšta,tai net negali jiems pasakyti,kad niekalą atnešė
Ko jus atėjute pavalgyt ar krytikuoti
O kaunietės arogancija irgi atrodo keista,Mat ponia atėjo ir viskas turi suktis apie ją,yra meniu ir ramiai gali pasirinkti,arba jau keliauk į brangius restoranus ir tada jau tikėkis visko,O čia dabar kaip iš miško išlindus ir stebisi ,kad niekas nekreipia dėmesio.
O paskaityt sunku.moteriške.tuoj ir pavalgydint užsinorėsit!!...
laikas baigti tuos arbatpinigius - juk tai juodi pinigai, nuo kurių nemokami mokesčiai. Duok gydytojui arbatpinigių, tai tave į kalėjimą pasodins ar gydytojui licenziją atima, o padavėjams privalai duoti - kas čia per dvigubi standartai?
@irgi kaunietė Visų pirma - gydytojui duoda kyšį, nuo kurio mokesčių neatskaito. Antra - kyšis didelė suma, o jie tikrai nemažą algą gauna. Padavėju alga labai maža, o darbas sunkus. Ir tokį darbą dirba yptik jaunimas, kuriam gyvenimas tik prasideda ir visko reikia. Jeigu maloniai aptarnauja, tikrai negaila palikti kažkiek.
@KD išsilavinimą palygink. gydytojas vargsta, mokosi 10 metų, tikrai nėra lengva. nepalyginsi su kaimiečio pasivaikščiojimu kavinėj
@irgi kaunietė Bet sako -privalu nors padavėjas yra susiraukęs ar kitaip nemalonus Arbatpinigius reikia užsidirbti o ne laikyti kad privalu. Geras palyginimas su daktaru,nors mano pinigai kišenėje yra apmokęstinti todėl kam noriu tam duodu,kad ir daktarui ar "įteisintai"padavėjui
Klijentas visada teisus! Jis moka pinigus.
Nesu padavėja...bet ar jūs patys girdit save kai užsisakinėjat patiekalus.Jos nėra tarnaitės kuriom galima įsakinėti....gerbt reikia ir žemesnio lygio darbuotojus.kaip klausiat ,taip atsako.
Į viršų