REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
34
Laiminga pora (nuotr. 123rf.com)

Šį kartą noriu pasiūlyti kelias įžvalgas vyrams apie tai, ko negalima daryti su žmona. Dauguma klientų nori geresnių žmonių. Gerumo sąvoka - subjektyvus dalykas.

34

Šį kartą noriu pasiūlyti kelias įžvalgas vyrams apie tai, ko negalima daryti su žmona. Dauguma klientų nori geresnių žmonių. Gerumo sąvoka - subjektyvus dalykas.

REKLAMA

Tačiau išmanant moterišką prigimtį, galima atsisakyti neefektyvaus elgesio ir taip gerinti santykius su mylima moterimi. Šis tekstas skirtas ir moterims, pažiūrėkime, ką mes toleruojame ir ko turėtumėme vengti. Pasikalbėkime.

Nori geresnės? Mylėk.

Moteris yra skirta ją mylėti. O mylėti - tai rūpintis, globoti, laikytis pažado, prisiimti už moterį atsakomybę. Jei jau turi žmoną, vadinasi, turi ją mylėti, šerti ir niekada nepalikti, kaip sako multiko herojus Garfildas apie save.

Mylėti moterį - tai daryti viską, kad ji būtų atsipalaidavusi. Viskas, kas moterį įtempia, kenkia jos moteriškumui.

REKLAMA
REKLAMA

Patikėk, vyre, mums ir taip yra dėl ko įsitempti, pvz.: prisigalvojam nesąmonių ir nerimaujam, susikuriam daug baimių ir bijom, pavargstam dėl susigalvoto didelio krūvio ir pykstam, pervargusios sunkiai pakenčiam suirzusius ar piktus bei nelaimingus vaikus. O jei dar ir tu ateini iš darbo ir padarai viską, kad mano įtampa pasiektų kulminacinį tašką, tai man kaip tavo moteriai - tragedija.

REKLAMA

Gal žmona ir nekaltina tavęs už stuobriškumą, tačiau įsitempusi, pradeda dar mažiau pasitikėti savimi, ima kaltinti save dėl būtų ir nebūtų dalykų ir... Sekso tai jau tikrai vakare nebus.

Nesakyk pastabų

Jei tik gali, nesakyk savo moteriai pastabų. Kodėl? Todėl, kad tu moteriai ne mokytojas, o vyras. O vyras - tai vienintelis, kuris gali priimti savo žmoną tokią, kokia ji yra. Kas, jei ne tu? Tėvai gerino, mokytojai gerino, darbdaviai irgi gerina. Tu skirtas ją mylėti. Su visais jos trūkumais.

REKLAMA
REKLAMA

Negalvok, kad tai išlepins moterį. Paprastai moterys yra savikritiškos. Net gi per daug. Todėl būk ramus: tu nepasakysi jai pastabos, ji pasakys ją sau pati. Tačiau tavo tyla lemiamu momentu yra aukso vertės. Ji pastiprins moterį, suteiks saugumo pojūtį, paskatins ją atsipalaiduoti, o ne įsitempti. Ir... Tu galėsi vakare pasimylėti, nes moteris bus atsipalaidavusi.

Nepatark, jei neprašo

Dauguma vyrų labai gerai moka žmonoms patarti, kaip būti žmona, mama ir moterimi. Tai toks užburtas ratas. Nes ir mes labai gerai mokame patarti, kaip būti vyru, tėvu ir meilužiu. Kviečiu susilaikyti nuo patarimų, kai jų niekas neprašo. Tai - visai nesunku.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tik kurį laiką kaulus laužys iš neįpratimo. Tačiau labai verta neišleisti į orą patarimo moteriai. Kodėl? Nes moteris, kai nurimsta, beveik visada žino, ką jai daryti. O jei nežino - tai jai tos nežinios irgi labai reikia, kad greičiau sužinotų.

Dažniausiai vyrai pataria tuomet, kai moteris išgyvena nemalonius jausmus. Retas vyras tveria nemalonius moters jausmus. Ir tai yra didžiausia bėda.

Būk savo žmonai šiukšlių dėže

Kas yra nemalonūs jausmai? Tai yra tokie pat svarbūs jausmai kaip ir malonūs. Jausmai padeda moteriai gyventi ir tobulėti. Visi jausmai, o ne rinktiniai.

REKLAMA

Tad pasakymų "nė čia ko verkti, nėr čia ko pykti, nėr čia ko rėkti" venk. Tau nuo ot nebus blogiau. O moteriai - tik geriau. Vadinasi, tau negalima užčiaupti moters nemalonių jausmų ar jų stabdyti. Tu esi žmonos emocinė šiukšlių dėžė. Ir tau ji turi teisę pasakyti viską, kas ant dūšios.

Jei ne tu, tai atsiras supratingas ir išklausantis kolega. Čia buvo geriausias variantas. O tau reikia, kad svetimas vyras būtų malonus tavo žmonai? Nereikia. Blogiausias variantas - tavo žmona nuolat barsis su vaikais. Nes ji, netalpindama nemalonių jausmų savyje, nepajėgs talpinti vaikų nemalonių jausmų.

REKLAMA

O būtent mama yra emocinė šiukšlių dėžė savo vaikams. Kai moteris lies nemalonius jausmus, leisk jai tą daryti. Su laiku tai užtruks vis trumpiau ir trumpiau.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų