Nuogalių kaimynystėje gyvenanti moteris nebegali kentėti: parduoda savo svajonių namus

Moteris sako, kad ji ir jos vyras yra priversti parduoti savo svajonių namus, nes per valgomojo langą jie mato po dušu besiprausiančius kaimynus.

Pauline Boyd ir jos partneris nusipirko prabangų nekilnojamąjį turtą Blair Drummond netoli Stirlingo, Škotijoje, norėdami mėgautis ramiu gyvenimu. Deja, kaimynystėje prasidėjo statybos ir iškilo grėsmė jų privatumui – kaimynai juos galės lengvai stebėti.

Ponia Boyd turi priežastį pykti – vietinė savivaldybė neperspėjo jų, kad kaimynystėje iškils naujas statinys. Vėliau savivaldybė atliko tyrimą ir pateikė formalų atsiprašymą, pranešė The Daily Record.

Mato duše besiprausančius kaimynus

Moteris pasakoja: „Kai pirmą kartą apsilankėme, čia buvo rami kaimiška vietovė ir nors turėjome kaimynus, bet jie netrukdė privatumui. Anksčiau mes gyvenome Turrife, Aberdyno grafystėje, bet aš labai pasiilgdavau šeimos, taigi nusprendėme įsikurti kur nors arčiau“.

„2019 metų sausio mėnesį savininkas mums pardavė dalį greta mūsų esančios žemės, tačiau dabar ten, priešais mūsų valgomojo kambario langus, iškilo garažas, o jame įrengtas dušas. Jo  langai matiniai, bet valgydami vis tiek matome žmonių siluetus. Galiausiai tai labai paveikė mūsų kasdienį gyvenimą – visą laiką mūsų užuolaidos būna užtrauktos, o mums tai labai nepatinka,“ – pasakojo ponia Boyd.

2019 metų kovo mėnesį buvo pateiktos pirminės nuosavybės planavimo paraiškos, o tų pačių metų rugsėjį tvirtinimui buvo pateikta antroji paraiška su išsamia išplanavimo informacija. Ponia Boyd savivaldybės tarybai pateikė skundą ir buvo pradėtas tyrimas dėl dokumentų maišaties, rašo mirror.co.uk

Namą nutarė parduoti

Savivaldybės planavimo ir statybos standartų vadovė Christina Fox paaiškino, kad buvo gauta kaimynų paraiška apie planuojamą nuosavybės plėtrą. Specialistų komanda priėmė  tinkamus sprendimus, deja, įvyko žmogiškoji klaida, pakeitimai nebuvo atspausdinti  ir nebuvo išsiųsti paštu abiems nekilnojamo turto savininkams.

Tyrimo rezultatai labai nuvylė ir supykdė ponią Boyd ir nutarė savo nuosavybę parduoti.

„Dėl savivaldybės kaltės išgyvename košmarą. Jei būtume žinoję, kad priešais mūsų namą iškils garažas, būtume pasistatę tvirtovę arba aukštą tvorą. Nesame patenkinti savo gyvenimo kokybe, tenka dairytis kitos nuosavybės. Persikėlėme į kaimą, o gyvename lyg akvariume, netgi sode negalime ramiai pasisėdėti, nes priešais akis − garažas. Labai gaila, nes daug investavome į savo namą“, − tvirtino moteris.

Savivaldybės atstovė spaudai apgailestavo dėl susidariusios situacijos ir jos atsiprašė raštu.


Rašyti komentarą...
P
Pensininke
2021-04-21 15:21:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bijantiems nuogu zmoniu siluetu uz matinio stiklo-butina skubi psichologo konsultacija...
Atsakyti
-21

V
Vaje
2021-04-21 12:49:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mato nuogų žmonių siluatus! Kokia tragedija! Bet didžiausia tragedija, manau, kad boba pavydi to, ką vyras mato. Gal kaimyne liekna gražuolė , jos siluetas lieknas ir storulei pikta. O šiaip ko ten nervuotis. Siluetas tai ne gyvas žmogus. Be to gali patys padaryti savo langą maitino, per du mato ius stiklus nesimatys jokių siluetų. Bet ką čia aš rašau. Beprasmis komentaras. Tfu...
Atsakyti
-51

J
JimBeam
2021-04-21 12:54:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nupirkčiau tą namą
Atsakyti
-18

SKAITYTI KOMENTARUS (39)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų