Rašyti komentarą...
Vyrai ir klykia-oj kokia baidyklė,kas an
Vyrai ir klykia-oj kokia baidyklė,kas an
X
Jūs ligonė!
Smagu kelionese bendrauti susidraugauti ir tik po keliones suzinoti kuom zmones uzsiema. Jai iskart suzinai kuom dirba ar seimos padeti, tai supranti kartais lyg šyda kai kurie uzsideda (nieks nenori bendraut.)
Pasakysiu visą tiesą - kokių esate vertos, tokius ir gaunate. Protinga moteris iš vyro prasčioko padarys prezidentą ( Prancūzijos prez. žmona) . Visos Jūs geros ir gražios ,kol ištekat, o paskui vienodai šviečia - iš serijos nu kur jis dings, kur gaus geresnę. O kai palieka prasideda raudos.
pysda atlaikytu tuos pasimatymus
Moteris kaip katė-kas skaniau maitina ar švelniau glosto prie to ir glaudžiasi...
Laimė ir meilė duota vieną kartą gyvenime. Tad jei nesugebėjai jos išsaugoti-kiti kartai bus tik agonija. Tu bandysi itikinti save kad myliu, noriu būti šalia bet tai bus tik anų, praeitų santykių agonija.
Neapgaudinekim savęs- į tokius o ir ,,Tinder,, ar kitokius pažintinius susitikimus žmonės eina kad surasti ir pas*pisti naktęlę vieną kitą. Nes pabuvęs vienas tampi įtrauktas į vienumos ratą ir ta laime kai esi pats sau šeimininkas dalintis nenori...
Aš neturiu draugo nes esu neigali mergina
@Rasa Neįgalumas dar ne pasaulio pabaiga mylėk save ir nebijok pasirodyti visada atsiras kas pamils tave tokią kokia esi , o jeigu gali kažką pakeisti , kad labiau myletum save nenustok kovoti , nes tu gali :) viskas bus gerai :)
@Rasa Susipažinkim
O aš štai ką sužinojau apie Lietuvos moteris,, kiek joms beduotum at skirtumų dėmesio vistiek jos po kurio laiko liks nepatenkintos,, jautiesi vis dar skolingas,, jos turbūt nori visko arba visko, bet vistiek bus blogai,, kiek vilką nemaitina jis vis tiek žiūri u mišką,,, įpatingai liečia moteris ilgokai pagyvenusias vienas,,, man 63+,, nei rūkantis nei daug geriantis nei daug antsvorio vis dar fiziškai aktyvus,,, begiojantis 10+ km,, turiu gerą patirtį,, bandžiau irgi internetines pažintis ne tinderi, tai moterys 50+ su kuriomis bandžiau užmegzti ryšį, su keliomis net susitikęs buvau, tai buvo nyku, tiesiog nyku tuo viskas pasakyta,, vyrai kol galite savo finansus kontroliuokite patys,, ir būkite labai atidūs galite būti išmaudyti,, taip kad moterys nevarykite ant tų vyrų
Atimkim iš sąntykių sexą ir pasirodys,kad moterys neturi ką daugiau pasiūlyti,atimkim pinigus ir pasirodys,kad toks vyras nereikalingas jokiai moterai
@Tingus katinas ne moters problema, jeigu be pinigų pritrūksta fantazijos.
@Tingus katinas Seksas aktualus vyrams, pinigai moterims. :))) Nors šiais laikais ne tik barakudų pilna, bet ir megalodonų.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų