Nudurto 18-mečio sūnaus pelenus mama nešiojasi su savimi: „Noriu jį jausti šalia savęs“

Gedinti mama jau septynis metus nešasi savo nužudyto sūnaus pelenus į restoraną ar vežasi į atostogas, nes nori justi jo buvimą šalia.

8

Alison Cope (46) iš Didžiosios Britanijos yra Joshua Ribera (18) mama, kurį nudūrė klube 2013 metais.

Ji sakė: „Aš einu vakarieniauto su Joshua. Jo mirties metinių dieną, noriu, kad jis šalia manęs būtų visada. Jis visada būna mano rankinėje.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Moteris nešiojasi prieš 7 metus mirusio sūnaus pelenus

Aš jį pasiimu ir tuomet, kai ilgam išvykstu iš namų. Vaiko praradimo skausmas niekada nesumažėja, tik atrandame metodų su juo susitaikyti. Išmoksti gyventi su sudaužyta širdimi.

Kai prarandi vaiką visada gyveni skausme. Aš ilgiuosi Joshua kiekvieną akimirką. Man trūksta jo šilumos, jo šypsenos... visko.

Skaudu žinoti, kad daugiau niekada jo nebeapkabinsi, nepajusi jo odos šilumos ar neišgirsi balso“.

Moteris pasidalino žinute, kurią gavo iš sūnaus jo mirties dieną. Vaikinas rašė, kad labai ją myli, o paskutinė žinutės eilutė buvo „iki mirties, mama“.

Alison sakė: „Po to, kai mano sūnus buvo nužudytas, aš stengiuosi išlaikyti jį gyvą vieninteliu man žinomu keliu – jo istorijos dalinimusi, rašo „Daily star“.

Joshua buvo mano pasaulis ir vis dar yra. Kiekvieną dieną jis man suteikia stiprybės pabusti.

Gyvenu su sudaužyta širdimi ir nuolat jo ilgiuosi, bet kiekvieną dieną galiu mėginti iš naujo, kad jis nebūtų pamirštas ir kad kuo mažiau žmonių nukentėtų nuo peilio ašmenų“.

Po tragiškos sūnaus mirties mama kalbėjo tūkstančiams mokinių, šeimų ir tėvų, kad apšviestų juos, kokie pavojai slypi nešiojantis su savimi ginklus.

Mama į tuos susitikimus nešasi ir sūnaus urną, kad šokiruotų mokinius ir parodytų, kas gali atsitikti, jeigu nešiositės peilį. Kai kuriuos ji netgi skatino pažvelgti į urnos vidų.

Alison įsteigė Joshua Ribera fondą 2019 m. savo sūnui atminti ir organizuoja kasmetinį renginį „The Joshua Ribera Achievement Awards“, skirtą pagerbti jaunų žmonių, kurie buvo pamiršti, pasiekimus visuomenėje.


Rašyti komentarą...
V
Valerija
2020-11-22 02:02:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau ponios Alison nudurtas vaikas labai troksta ramybes
Atsakyti
-4

L
Lile
2020-11-22 12:20:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaika butinai reikia paleisti ,jo siela prirista prie motinos,jis negali pereiti ten,kur gales pasirinkt vel uzgimt,ar uzsiimt tarnyste tarp angelu. Kad ir kas butu,mamai reikia gyventi toliau,gal tavo sunus noretu vel atgimt tau,kol jauna ir pajegi isnesiot. 7 metus siela kankinas negaledama pereit,kaip niekas ir nepatare,bet koks dvasininkas butu pasakes...
Atsakyti
0

L
Lietuvis
2020-11-23 06:27:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man regis,moteriškiai negerai su galva.... Gerai,kad dar lavono netampo,o tik pelenus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų