Norite prailginti sekso trukmę? Pasinaudokite šiais itin vertingais patarimais

Ilgą laiką esate su savo partneriu, tačiau pastebite, kad jūsų sekso trukmė žaibišku greičiu mažėja? Galbūt atėjo metas imtis priemonių, kurios padės prailginti mylėjimosi laiką ir itin pagerins sekso kokybę.

6

Yra įvairiausių būdų, kuriuos išbandžius, gali pavykti prailginti mylėjimosi laiką. Savo patarimais, kurie galbūt padės ilgiau užsiimti seksu, cosmopolitan.com portale dalijasi gydytojas Ianas Kerneris:

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Moteris tikina, kad mylėjosi su vaiduokliu: tai buvo pats geriausias seksas

1.Treniruokitės. Jeigu nei vienas iš partnerių neturi medicininių priežasčių, kodėl seksu turėtų užsiimti trumpiau, tuomet pabandykite treniruotis tam ir užsiimti seksu kiek įmanoma dažniau. Galvokite apie tai kaip savotišku ėjimu į sporto salę. Galbūt tai skamba neįtikinamai, bet kai kurios naujovės gali prailginti sekso laiką.

2.Išbandykite specialus žaislus. Žinoma, kartais tai gali atrodyti šmaikštu ar net šiek tiek juokinga, tačiau kai kalba pasisuka apie abiejų partnerių orgazmą, pateisinamos visos priemonės. Pavyzdžiui, jeigu jūsų partneris negali ilgai užsiimti seksu, į pagalbą galite pasitelkti vibratorių.

3.Ilginkite glamonių laiką. Žmonės, kurie ilgiau bučiuojasi ir glamonėjasi, padidina aistrą vienas kitam, todėl taip prailgėja ir sekso laikas.

4.Išbandykite pakeisti sekso vietą. Kai ilgą laiką esate su tuo pačiu partneriu, neretai mūsų organizmas pripranta prie kito žmogaus kūno ir visa sekso tema tampa nuobodi bei puikiai pažįstama. Tačiau įveskite į savo sekso gyvenimą naujovių, išbandykite pakeisti mylėjimosi vietą ar pozas.

5.Padarykite pauzę. Kai jaučiate, jog jūsų partneris netrukus pajaus orgazmą, sustabdykite jį ir palaukite apie minutę. Tai vadinama „buvimu ant krašto“. Tokiu būdu prailginsite sekso laiką, o jo pabaigą prisiminsite tikrai dar ilgai.  

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų