Norite natūraliai sustiprinti imunitetą? Rinkitės šiuos vaisius

Tikriausiai net nereikia sakyti, kad valgydami vaisius galite pagerinti savo organizmo imuninę sistemą. Tačiau ar žinote, kokie vaisiai tam yra patys tinkamiausi? Svarbu atsižvelgti į tai, kiek angliavandenių ir cukraus yra konkrečiame vaisiuje. Per dieną rekomenduojama suvalgyti du vaisius, tad ką pasirinkti?

Apelsinai

Apelsinas savyje turi mažai kalorijų ir daugybę vitaminų. Pavyzdžiui, viename apelsine vidutiniškai yra 61 kalorija. Jame gausu įvairiausių vitaminų ir mineralų, o daugiausiai vitamino B, vitamino C ir kalcio.

Mangai

Vidutiniškai viename dideliame mange yra 135 kalorijos. Ir nors šis vaisius yra tikrai naudingas, tačiau reikia žinoti, kad juose yra gana daug cukraus. Nepaisant to, suvalgę vieną mangą gausite rekomenduojamą vitamino C dienos normą.

Kiviai

Kiviai yra labai maži, todėl natūralu, kad juose bus ir mažiau kalorijų. Viename kivyje yra maždaug 46 kalorijos. Šis vaisius yra nuostabus tuo, kad jame yra labai daug vitamino C ir skaidulų. Jeigu jaučiate, kad sutrikusi jūsų žarnyno veikla, ryte tuščiu skrandžiu suvalgykite kivį – tai turėtų padėti.

Vyšnios

Vyšnios ne tik labai skanios, bet ir labai naudingos. Vienoje saujoje yra maždaug 84 kalorijos. Yra padaryti tyrimai, kurie nustatė, kad vyšnios gali pagerinti širdies sveikatą.

Greipfrutai

Dideliame greipfrute yra vidutiniškai 78 kalorijos. Nors jų skonis yra šiek tiek rūgštus, tačiau juose yra labai daug vitaminų C, B1 ir A, taip pat ir kalio.

Mėlynės

Vienos skaniausių ir populiariausių uogų vasaros metu – mėlynės. Vienoje saujoje mėlynių yra maždaug 80 kalorijų. Be to, mėlynėse yra skaidulų, vitamino C ir vitamino K. Jose taip pat yra antioksidantų, kurie padeda organizmui atsilaikyti prieš įvairias ligas.

Bananai

Bananai yra vieni iš naudingiausių vaisių. Juose yra gausybė kalio, kuris padeda širdžiai ir raumenims. Todėl bananus labai gerai valgyti po treniruotės. Taip pat juose yra vitaminų B3 ir B6, magnio, fosforo, seleno, kurie prisideda prie organizmo stiprinimo.

Abrikosai

Trys abrikosai turi maždaug 51 kaloriją. Juose yra daug vitamino A. Jeigu suvalgysite tris abrikosus, jūs jau būsite suvartoję trečdalį šio vitamino dienos normos.

Obuoliai

Tikriausiai nustebsite, bet obuolys yra pats naudingiausias vaisius. Obuolyje yra maždaug 80 kalorijų ir maždaug 3 gramai skaidulų. Juose yra vitaminų B1, B2, B6, C ir E. Taip pat yra gausybė mineralų, pavyzdžiui, kalcio, magnio ir kalio.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2020-10-22 10:12:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žmogui rekia valgyti vietinius vaisius ir daržoves, o ne atvėžamus iš kitų kraštų. Kas tinka kupranugariui ,tas netinka jaučiui.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų