Rašyti komentarą...
“nepilnamete pasigimde”- tai toks vaizdas kad ji pati nuo saves pastojusi pasigimde ir tik jai vienai priklauso ta vaikuti auginti. tevas neaugina-tai mazdaug savaime suprantama,o jei mama neaugina-tai ant lauzo ja. -komentarai tai ziaurus.Neaukosiu anei vieno cento vien uz motinos smerkima, pirstais rodyma pilnamete ar nepilnamete.spyga taukuota.
“nepilnamete pasigimde”- tai toks vaizdas kad ji pati nuo saves pastojusi pasigimde ir tik jai vienai priklauso ta vaikuti auginti. tevas neaugina-tai mazdaug savaime suprantama,o jei mama neaugina-tai ant lauzo ja. -komentarai tai ziaurus.
@as Puikiai pazystu ta merguzele nei vaiku jin rupinasi nei ka per gastroles ir neteko vaiko o apie teva patyliu nes jo nera vapse prisimelavusi iki negalejimo.
Jus geriau patilekit ji nekalta o valdžia kalta ji augina mergyte ir vaiku rūpinasi
@Ligita As ta gimdyve puikiai pazystu nei nesirupina tuo vaiku. Antra mergyte vaiksto sveikia o tai ja rupinasi nes yra tevas. O jai tevo nebutu lygiai butu kaip or su pimu vaikiuku gaiva vaikiuko nieko nepakeisi jai tokia motina....
@Nesvarbu kas As geriau Zinai tu geriau nerašyk nesąmonių ji augina ir rūpinasi tu nevaryk ant kitu geriau nerašyk isvis
@Ligita Kas tu jai toke galima atsekti kas raso?
@Ne Berašte tu....Klaiku skaityti.....Eik į pirmą klasę.....
@Ligita Nori atreksiu kas raso paziuresim kam bus blogiau
@Ligita Tuoj tave atseksiu
As rūpinuosi savo Kajuku ir kovoju greit sugros pas Manes as ir mergina auginu cia tik valdžia taip padare bet as per teisma einu ir susigrazinsiu savo angeliuka..
@Rasa Man pikta kai motina raso ir sako ne tiesa geriau patyletum. As puikiai tave pazystu ir klausimas kur tu buvai kai atime vaikiuka as dali zinau kaip kas buvo. Vaiku reikia rupintis ne pirkiniai ir t.t. pagrysk savo rūpesti kaip rūpinies??
@Nepazinosi manes Ciaupk snuki i save ziurekis o ne y svetimus ji augina ir rūpinasi nestumkite ant mamos o as galiu jusu zinutes parodyti teisme tai prašom nerašyti nesamoniu
Jus nezinote teisybes as viska zinau kaip kas buvo ir nesmerkit zmogaus man ir vaikucio gaila. Motina augino bet beda jai istiko tir taip atsitiko kad vaikutis ten
Zinant sia gimdyve iskila klausimas kaip dar siuo metu turincia sveika dukrele vis dar pas ja
Kaip drįstate šitaip rašyti straipsnius?! nepilna.etė mama sugadino vaikui gyvenimą?! Kad nepasidarė aborto? Kad viena pati išgyvena visą gėdą ir panieką iš visuomenės? Kokia pagalba teikiama mergaitei,kuri nebėra vaikas? Kaip jai padedama,kad ji galėtų rūpintis vaiku savo,kad ir ligotu? Kaip rūpinamasi tikrąja šeima? Kodel neminimi mergaitės tėvai? Kodel jie nespaudžiami nemokomi rūpintis biologiniu anūku? Kas čia per soc pagalba ir politika?!!
@Pikta ir priglaus nelaiminga vaika. O siaip, jis yra gerose rankose. Ir patikimose. Tad kur ta "nelaiminga", kuri isgyvena geda. Nera geda auginti savo vaika, geda neauginti, o nutrenkti kazkur ir kazkam. Daug proto nereikia- myleti savo vaika, o jei jo nera, tadakitas reikalas.
@Pikta As auginu dukrele ir sunum rūpinuosi per teisma susigrazinsiu as juo rupinuosi
As neleidžiu be mano zonos Raseinių globos namai daro as vaikams myliu ir rūpinuosi perku ir drabužius ir t.t. o jei savo versijas suka as per teisma kreipiuosi ir pasiimsiu vaika pas saves
Prašau visų smerkenčių nepilnametę mamą dabar,jau paugintą berniuką,priimti į šeimą.Ne?o kodėl?tai gal tyla-gera byla,nepagelbeji pats,nesmerk kito.
Ce tikrai neverta motinos vardo kaip gali palikti savo vaika.Ir mociute besirde ,bet dievas yra viskas sugrys bumerangu
@Virgute Neteiskite jos,jūs nežinote situacijos

Skaitomiausios naujienos
Į viršų