Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis

REKLAMA

Avinas. Stebinsite pasaulį visokiais talentais. Viena vertus, būsite energingi, veiklūs, linkę prie tikslo žengti tiesiai, be skrupulų. Lydės puiki sportinė forma, tai puikus metas sportuoti. Taip pat ir asmeninis žavesys švies kaip ryto žvaigždė, savo priežastį atsiskleisti gali rasti ir jausmai. Atsargumo reikės tvarkant piniginius reikalus.

Jautis. Nuolat gali lydėti pojūtis, kad vidinis variklis dirba smarkiai, o įsibėgėti kaip nepavyksta, taip nepavyksta. Ir nereikia, dabar palankesnis metas aiškintis klaidų ir nesklandumų priežastis, o ne pradėti ką nauja. Tačiau visai neblogai gali atrodyti kai kurie piniginiai reikalai – tikėtina apčiuopiama nauda.

Dvyniai. Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, kuria dosniai dalysitės su aplinkiniais.  Labai gerai seksis ta veikla ir tie darbai, kuriems reikės kūrybiško požiūrio. Sunkumų gali kilti ten ir tuomet, kai reikės veikti rimtai. Įdomios veiklos gali pasiūlyti artimi draugai.

REKLAMA

Vėžys. Tikėtina, kad teks padirbėti – darbe, profesijos srityje gali atsirasti svarbių darbų, kurių imtis reikės neatidėliotinai. Kita vertus, jėgų bei nusiteikimo irgi nestigs, dėl to nuveikti pavyks daug, maža to, galima ir ilgalaikės sėkmės pradžia. Taip pat sėkmė lydės ir tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų kūrimu.

Liūtas. Gali taip sutapti, kad teks daug bendrauti įvairiomis temomis ir su įvairiais žmonėmis. Labai geras metas daugiau, dažniau pabūti su artimais draugais aptarti būsimus darbus ir bendrą veiklą, bet imtis sumanymų įgyvendinimo bus geriau jau kitą savaitę, po Jaunaties.

Mergelė. Atrodo, nestigs darbų darbe. Jų bus daug, suktis teks greitai, tačiau būsite kūrybiški, puikios nuotaikos, dėl to nuveikti pavyks išties nemažai. Savaitės pabaigoje prasidės puikus metas kelionei, kurios metu pavyktų puikiai pailsėti ir atsipalaiduoti.

Svarstyklės. Daug dalykų dabar priklausys ne nuo jūsų norų ar valios, o nuo išorės – nuo išorinių aplinkybių arba nuo kitų ar kito žmogaus. Ta ana pusė gali būti labai veikli ir labai įvairiapusė, todėl beliks nuspręsti ant kurios čia bangos užšokus – kad neštų ten, kur įdomu, o dažnai ir linksma. Be to, dabar prasideda puikus metas kelionėms.

REKLAMA
REKLAMA

Skorpionas. Greičiausiai teks kuistis nedideliuose darbuose, vykdyti visokius įsipareigojimus ir pan. Visa tai gali būti nelabai įdomu, bet daryti juk reikės. Palankus metas aktyviai rūpintis sveikatingumo reikalais. Savaitės pabaiga gali maloniai nudžiuginti asmeninių santykių srityje.

Šaulys. Labai linksmas metas – dabar gali būti daug pramogų, kurios skatins daug judėti. Žinoma, tas judėjimas, veiksmas gali atnešti daug smagių įspūdžių. Taip pat ši savaitė daug malonaus bendravimo – metas puoselėti ryšį, santykį su jums svarbiu asmeniu labai geras. Galimos ir naudingos pažintys.

Ožiaragis. Atrodo, daugiausia laiko, dėmesio bei pastangų bus nukreipta namų, šeimos reikalų link – dabar puikus metas čia ne tik imtis ryžtingų pertvarkymų ir viską daryti taip, kaip turi būti, bet ir kloti pamatus didesnei sėkmei ateityje. Savaitės pabaigoje prasidės linksmų pramogų laikotarpis.

Vandenis. Tikėtina, kad dabar bus daug judėjimo, daug bendravimo ir akiračio plėtimo svarbiose jums srityse. Patiks judėti greitai, bus daug susitikimų su įdomiais jums žmonėmis. Kartu rasis ir nemažai smagių pramogų, puikių progų smagiai pasilinksminti. Klestės ir asmeninė kūryba.

Žuvys. Nemažai dėmesio bei pastangų bus skirta namams, šeimos reikalams – įsibėgėja puikus metas rūpintis, kad namie būtų jaukiau, gražiau, o namiškiai – laimingesni. Dar daugiau laiko bei pastangų gali paprašyti piniginiai, turtiniai reikalai, bet ir naudos jie žada atnešti atitinkamos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų