Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

REKLAMA

Avinas

Ta vidinė spyruoklė, kuri iki šiol varė pirmyn, pirmyn ir dar kartą pirmyn dabar ims ir atsileis, pasidarys svarbu ne kokie „kieti“ esate, o kokios naudos galima turėti. Ta kryptimi pastangos ir bus nukreiptos. Taip pat ši savaitė atneš daug smagaus bendravimo ir veiklos namie.

Jautis

Pasikeis vidinė būsena – tapsite energingi, veiklūs, puikios sportinės formos (prasideda puikus metas sportuojantiems) ir linkę prie tikslo žengti tiesiai, daug nesidairant ir nesiterliojant. Atrodo, puikiai klostysis ir piniginiai, turtiniai reikalai. Bus ir daug susitikimų bei ramaus bendravimo.

Dvyniai

Darbai darbe atlėgs. Būsite atsipalaidavę, jausmingi, linkę pasimėgauti gyvenimo malonumais. Puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų, pramogų kūrimu. Tikėtina, kad ir asmeninis gyvenimas atrodys puikiai. Svarbūs bus ir piniginiai reikalai, bet čia reikės ir apdairumo, atidumo aplinkybėms.

REKLAMA

Vėžys

Būsite energingi, veiklūs, vidinė būsena bus vis geresnė. Puikiai seksis tiems, kurių veikla prašo kūrybiško požiūrio. Atsiras ir vis daugiau dalykinių reikalų, puikus metas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija. Sušlubuoti ji gali tiktai savaitės pabaigoje. Laikinai.

Liūtas

Kažkur skubėti, dėl ko nors kovoti visai nesinorės, bet norėsis pabūti ramiai, galbūt su savais, pailsėti nuo gyvenimo bruzdesio ir tuštybės. Dėl to figūrinis drybsojimas kai kada gali pereiti į parodomąjį tinginiavimą. Išjudins aplinkybės darbe – jos kai kada gali būti gana įtemptos.

REKLAMA
REKLAMA

Mergelė

Vidinė būsena bus tokia, kad niekur skubėti nesinorės, bet kartu norėsis ilgiau pasiaiškinti visas svarbias jums aplinkybes. Galbūt dėl to, kad aplink bus visokių kalbų. Profesijos srityje puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų arba pramogų kūrimu.

Svarstyklės

Padirbėti reikės – ir dėl to, kad norėsis, ir dėl to, kad aplinkybės darbe, profesijos srityje ne visuomet klostysis taip, kaip norėtųsi, bet visgi taip, kad delsti niekaip nebus galima. Kita vertus, tęsiasi puikus metas kelionei, kuri galėtų apdovanoti puikiu poilsiu ir labai maloniais įspūdžiais.

Skorpionas

Darbe greičiausiai tvyros vasaros ramybė, o namie – įprasta tvarka. Tačiau bus kitų dalykų: santykiai su kai kuriais asmenimis gali pasidaryti įtempti – greičiausiai dėl anos pusės reiklumo, taip pat įsibėgėja neblogas metas vasaros kelionėms, tiesa, ne visuomet sklandžioms, bet žvelgiant apskritai – gana smagioms.

Šaulys

Darbe darbo bus ne per daugiausia, labiausiai tikėtina vasaros rutina, namie – įprasta tvarka, kurios niekas keisti neketina. Tikrai bus daug laiko užsiimti savo pomėgiais ir asmeniniais reikalais. Palankus metas puoselėti asmeninius ryšius su asmenimis, kurie jums svarbūs arba mieli.

REKLAMA
REKLAMA

Ožiaragis

Bus daug visko. Gal ne darbų darbe, tačiau visokių reikalų – tikrai. Dabar bus svarbūs asmeniniai santykiai su svarbiais jums asmenimis – ne visuomet sklandūs, bet tikrai svarbūs. Palankus metas rūpintis sveikatos ir sveikatingumo reikalais. Taip pat tai puikus metas pramogoms, kurios verčia pajudėti, įtempti jėgas.

Vandenis

Dėmesį ir jėgas teks paskirstyti kelioms sritims. Pirma, atsiveria laikas svarbiems, jėgų bei nusiteikimo reikalaujantiems darbams namie – kad čia viskas būtų taip, kaip turi būti.

Taip pat bus nedidelių, bet gana svarbių darbų, galbūt rūpesčių dėl sveikatos; taip pat dabar bus daug progų smagiai pasilinksminti ir sukurti ką mielo bei gražaus.

Žuvys

Rūpės asmeniniai reikalai. Viena vertus, bus progų pasistengti ir padaryti taip, kad dar gražiau, dar jaukiau būtų namie, o santykiai šeimoje klestėtų. Taip pat dabar bus daug progų smagiai pasilinksminti ir sukurti ką mielo ir gražaus. Patiks judėti greitai ir kai kada kalbėti griežtai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų