Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: pasakė, kam ši pilnatis bus itin sunki

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Sužinokite, kas laukia jūsų.

Avinas

Būsite nusiteikę gana taikia, niekur skubėti ar dėl ko nors kovoti nesinorės. Iš tiesų karingumas gali atbusti tuo atveju, jeigu reikės kovoti dėl teisingumo ar tvarkyti juridinius reikalus – taip gali nutikti. Geras laikas dalykiniams susitikimams ir pokalbiams. Iš kelionių palankiau grįžti nei į jas vykti. 

Jautis

Dabar daug kas priklausys nuo aplinkos – išorinių aplinkybių ar kai kurių žmonių veiklumo, jų siekių. Ta ana pusė stengsis įtraukti ir pastūmėti sau reikalinga linkme. Kovoti su tuo beprasmiška, bet mėginti pasinaudoti – galima. Palankus metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo klausimais. 

Dvyniai

Laikas linksmas ir smagus – patys būsite labai kūrybiški, o progų smagiai pasilinksminti irgi nestigs. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su vaikais. Aišku, kasdieniai darbai irgi nebus pamiršti. Taip pat ši savaitė – puikus laikas megzti naudingas pažintis arba palaikyti ryšius su jau esamais svarbiais jums žmonėmis. 

Vėžys

Tikrai nestigs veiklos namie – reikės ir reikalus aptarti, ir kažką nutarti, ir net padaryti. Palankus metas veiklai, susijusiai su statybomis, nekilnojamuoju turtu. Lygiagrečiai įsibėgėja rudens pramogų metas, progų nuveikti ką linksmo ir smagaus bus vis daugiau. Puikus metas rūpintis savo sveikatingumu. 

Liūtas

Dėmesys namų, šeimos reikalams tik didės. Dabar yra puikus metas įvertinti padėtį ir planuoti, o savaitgalį prasidės laikas, kai bus labai lengva ir viską daryti taip, kaip turi būti. Nestigs ir linksmų pramogų, galimybių pasilinksminti. Sėkmė ir įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su kūryba. 

Mergelė

Dėmesys, o paskui jį ir pastangos labai dėsningai kryps piniginių, turtinių reikalų link. Kaži ar jie bus labai dideli ir svarbūs, tačiau malonios naudos tikėtis tikrai galima. Taip pat dabar yra puikus laikas užsiimti namais ir stengtis, kad čia būtų dar jaukiau, dar gražiau, o namiškiai – dar laimingesni. 

Svarstyklės

Būsite labai dalykiški, daug judėsite ir daug bendrausite įvairiausiomis temomis. Labai geras metas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, taip pat tiems, kurie mokosi ar moko kitus. Atrodo, ir asmeniniai piniginiai reikalai atrodys vis geriau. Geras laikas sportuojantiems. 

Skorpionas

Būsite puikios nuotaikos, veiklūs, kūrybingi, tad visa ko imsitės vyks ganėtinai lengvai. Savaitės pabaiga labai pridės energijos ir pasidarys aišku, kad ne tik prasideda puikus laikas sportuoti, bet apskritai – visi koziriai jūsų rankose. Tikėtina sėkmė siekiant piniginės ar kitokios naudos. 

REKLAMA

Šaulys

Būsite atsipalaidavę, jausmingi, linkę pasimėgauti gyvenimo malonumais. Žinoma, tokia būsena neliks aplinkinių nepastebėta, todėl asmeninio žavesio gerbėjų gretos gali augti. Sėkmė ir įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų kūrimu. Būdą maloniai nudžiuginti ras artimi draugai. 

Ožiaragis

Darbe gali būti nemažai nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, kuriuos atlikti reikės greitai, daug nedelsiant. Labai geras metas tiems, kurių profesinė veikla susijusi su žiniomis, informacija, skaičiavimu ir panašiais dalykais. Smagios, įdomios veiklos gali pasiūlyti ir artimi draugai. 

Vandenis

Labai gali būti, kad nestigs darbų darbe, profesijos srityje. Viską reikės daryti gana greitai, bet kūrybiškumui vietos irgi liks nemažai. Savaitės pabaigoje gali paaiškėti, kad netolimoje ateityje darbų gali būti dar daugiau. Taip pat dabar yra palankus laikas palaikyti dalykinius ryšius su užsieniu. 

Žuvys

Darbe gali būti ne tiek darbų, kiek kažkokių malonių aplinkybių ar smulkmenų. Bet tikrai gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų kūrimu. Taip pat dabar yra labai palankus metas kelionėms – pavyktų ir pailsėti, ir pajudėti, ir smagių įspūdžių rasti. Sėkmingai susiklostyti gali kai kurie piniginiai reikalai. 


Rašyti komentarą...
D
Dvynys
2021-10-24 22:20:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu, jau per daug geri tie horoskopai kitai savaitei... o kur slegiantys finansiniai reikalai?
Atsakyti
0

s
slavka/bmZlt
2021-10-24 22:49:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
svarbu, kad nenuvilia, o "Vilti" suteikia,- begalo svarbu !
Atsakyti
0

s
slavka/bmZlt
2021-10-24 22:53:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
svarbu, kad nenuvilia, o "Vilti" suteikia, - begalo svarbu tai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų