Rašyti komentarą...
Aišku jiems blogai,nes dabar paimi čekį,ten tik kiek min jis dirbo,o ką dirbo neaišku,ir pabaigoj tukstanteliai,...Jau dantistai tai Rojaus Paukščiai,baisu,baisu,užtat tiek žmonių ir be dantų.
visada kosmosas taisyt dantys,tai kiek dar lups,dantystu mafija,taspat ne tik lietuvoj..is kur jie piese tokias kainas
Raginu Jus, Lietuvos piliečius, būti pilietiškais ir pakartotinai iki rytojaus 2022-09-19 išsiųsti savo protestus - el. laiškus Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetui prieš Civilinės sąjungos (LGBT partnerystės įteisinimo) įstatymą.
Šiuo svarbiu Civilinės sąjungos projekto svarstymu sprendžiasi mūsų Lietuvos visuomenės ateitis, kokią turėsime Lietuvą ateityje. Lietuva gali pasikeisti.
Kviečiu visus Lietuvos piliečius reikalauti iš Seimo Tautos referendumo dėl LGBT partnerystės įstatymo ir visų su LGBT susijusių klausimų, tegul būna Lietuvos visuomenės apklausa, kaip mūsų visuomenė pasirinks per referendumą- taip ir bus.
Mano žiniomis ir Lietuvos ir Ukrainos visuomenės didžioji dalis nepritaria LGBT partnerystei ir LGBT ideologijai, todėl kaltinti žmones, kurie gina tradicinės šeimos ir krikščionybės vertybes, kad jie atseit, tariamai prorusiški ar palaiko Rusijos valdžią yra melas ir bjauri manipuliacija. Gal pagal tokius melagius ir ukrainiečiai, kurie kovoja prieš Rusijos kariuomenę palaiko Rusijos valdžią ar yra prorusiški?
Arba pažiūrėkite kaip vyksta LGBT paradai Gruzijoje, kurioje prieš LGBT paradą protestuoja net dvasininkai.
Manau, Seimo Žmogaus teisių komiteto ir Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto posėdžiai dėl šio Įstatymo projekto buvo neskaidrūs, nes prieš Seimo Žmogaus teisių komiteto posėdį pateikiau raginimą nusišalinti ar nušalinti šio Komiteto pirmininką T. V.Raskevičių, kadangi jis yra suinteresuotas šio Įstatymo priėmimu, kaip šio Įstatymo naudos gavėjas, o T V.Raskevičius šį klausimą visiškai nutylėjo ir nesvarstė savo Komitete, o 2022-09-12 Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto posėdžio netransliavo tiesiogine transliacija, dėl to tai buvo slaptas ir neskaidrus svarstymas nuo visuomenės, atkreiptinas dėmesys, kad prie visų kitų šio Komiteto posėdžių yra nurodyta transliacijos nuoroda, o 2022-09-12 tokios nuorodos ir tiesioginės transliacijos nebuvo.
Seimo narės Agnės Širinskienės ,,Facebook'' paskyroje yra informacija, kad nebuvo 2022-09-12 dienos Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto posėdžio tiesioginės transliacijos dėl Civilinės sąjungos projekto, nors paprastai būna Seimo Komiteto posėdžių tiesioginė transliacija. Kodėl taip pasielgė valdantieji, ypač Komiteto pirmininkas, konservatorius Stasys Šedbaras?
Seimo narės Agnės Širinskienės ,,Facebook'' paskyroje 2022-09-12 rašoma, kad Komitete įstatymo projektą gynė ne konservatorė Sejonienė, o Laisvės partijos atstovas Raskevičius.
Manau, TS-LKD partijos konservatoriai neturi teisės vadintis save krikščionimis ir jie turėtų ,,išsibraukti'' iš savo partijos pavadinimo ,,krikščionys''. Kokie krikščionys būdami valdžioje ketina įteisinti homoseksualizmą valstybės mąstu, kai krikščionybė moko priešingai?
Ten išgalvotas kainynas
kramtau jau net priekiniais dantimis, skausmas baisus, laikinos plombos visos iškrito, visi likę dantys buvo tik tokiomis uzplombuoti, nes pastovios neikandamos buvo net ir dirbant (dirbant, beje, nuolat badavau) dabar ir plombos ir dantys visai nutrupejo, stresas dėl to baisus, nes renkiesi-striuke, ar dantys, mokesčiai-ar plombos, kol dar galima.. .. Ir taip kas mėnesį.
o tame tarpe dar teks susimokėti mokescius matyt, zinau, gal dėl to nesmagu dantistams kazkiek, ne? nes kai nerodai, kiek pacientu turi ir ka jiems darai tai kaip ir patogu :) nors kai pagalvoji, ko cia ju praso, ogi menkniekio, suvesti visu pacientu duomenis ten, kur kiti matytu, kad darant kokia operacija nereiktu spelioti, kokios proceduros kokiam privaciam kabinete buvo atliktos ir niekur neaprasytos :) tik tiek, zodz, padaryti tai, ka visi daktarai daro, bet vat jiems kazkodel nesinori, idomu kodel?
Turės į sistemą įrašyt ką tiksliai daro: plombuoja, kanalus valo...kas turi įkainius... tada čekutis... Gi negalės sau į kišenę pinigų krautis. Dabar neaišku ką įrašo į kortelę.. kiek sau pasilieka ir ką į kasą įneša.
Net miesto poliklinikoje kur dirba valdišką darbą odontologė klausia į kasą mokėsite ar pigiau norit?
Lietuva uoliai dalyvauja žmonių mažinimo programoje , todėl būtų labai naivu galvoti, kad konservatoriai gali žmogaus labui padaryti kažką teigiamo. Ar be reikalo SA ministras Dulkys džiaugiasi, kad gimstamumas Lietuvoje sumažėjo du kartus. Aišku, kad ne be reikalo. Tokie pastatyti uždaviniai, kuriuos mūsų konsrrvatoriai sprendžia be vargo.
@Valdas Tai jau 30 metų aišku
@Valdas Visada dalivauja
Sutvarkykite e. sveikatos sistema ir dar pas jus brangiai kainuoja jusu dantu gydyma!!!
Na, "biusthalterių" buhalteriją tarkim! gydytojai su savo pacientais įveiks!...,- Bet, išmanieji politikai, kad neliktų pamiršti..., e sistemą atnaujins Naujai..., ir pradės vadovauti kaip teisingai naujagimems dantis taisyti..., arba įves savo politikų etatus pas gydytojus- "Naujagimių įsčiose edontologijos profesija"...,- Svarbiausia taigi, kad politikai nori visame kame dalyvauti...ir gimdyti taipogi
Į viršų