Natūralumas interjere: kodėl verta rinktis medines žaliuzes?

Medines žaliuzes renkasi tie, kurie vertina natūralumą bei rafinuotą prabangą. Šios žaliuzės, neseniai dar buvusios retas reiškinys namų interjere, vis labiau populiarėja ir tampa modernia dekoro dalimi. 

Kadangi šiuolaikiniame pasaulyje mus vis daugiau supa šaltas stiklas ar aliuminės konstrukcijos, į interjerą norisi įnešti natūralumo ir šilumos. Medinės žaliuzės – kaip tik tai, kas suteikia interjerui jaukumo ir šilumos. Taip pat medinės žaliuzės padeda sukurti ramybės įspūdį. Medis grąžina mus į gamtą, atpalaiduoja ir suteikia jaukumo. 

Sutiksite, kad po sunkios darbo dienos trokštate rasti gražią vietą poilsiui, tačiau neturite galimybės išvykti į užmiestį. Tuomet įsivaizduokite, sėdite savo mėgstamame krėsle, atsipalaiduojate gerdami žolelių arbatą ir tiesiog mėgaujatės privatumu jaukiame, medinėmis žaliuzėmis dengtame interjere. 

Be visų įprastų žaliuzių privalumų yra begalė medinių žaliuzių išskirtinumų, dėl kurių verta rinktis būtent šį langų uždengimo būdą: 

REKLAMA

Medis žaliuzėms suteikia natūralią išvaizdą. Šis pasirinkimas puikiai dera bet kokioje aplinkoje tiek klasikinio, tiek ir modernaus stiliaus interjere. Jos taip pat yra tinkamos visoms erdvėms – namams, biurams, SPA centrams. Jos harmoningai įsilieja į aplinką ir praturtina interjerą.

Medinės žaliuzės sulaiko tiek karštį, tiek šaltį. Mediena pasižymi izoliacinėmis savybėmis. Žiemą žaliuzės saugo šilumą, kai nuo stiklo sklinda šaltis į kambarį, o kaitrią vasaros dieną – sulaiko karštį. 

Universalumas. Jas nesunku integruoti bet kokiame interjere. „Domus Lumina“ specialistai siūlo įvairių medienos rūšių, tekstūrų ir spalvų, todėl gausi pasirinkimų paletė suteiks savito žavesio bet kuriam interjerui. Šios žaliuzės išsiskirs neprilygstama elegancija ir pabrėš šeimininko stiliaus ir skonio pojūtį.

Privatumas – medinės žaliuzės kambaryje išskaido šviesą, todėl sukuriama norima kambario nuotaika, o iš lauko pusės visiškai nesimato, kas vyksta patalpoje. Žaliuzės yra pakeliamos ir paprastai užfiksuojamos norimame aukštyje. Tačiau medinių žaliuzių pagalba iš lauko sklindantis apšvietimas gali būti reguliuojamas net gi nepakeliant žaliuzių – reguliuojamas tik juostelių pasvirimo kampas, nukreipiant sklindančią šviesą i grindis ar lubas. Žaliuzės yra reguliuojamos lazdele ir virvelė. 

Lengva medinių žaliuzių priežiūra. Medinių žaliuzių juostelės yra storesnės nei kitų tipų žaliuzių, todėl jų valymas yra žymiai paprastesnis. Žaliuzės valomos tiesiog naudojant drėgną šluostę ir lengvą valiklį. Jums nereikės nuimti žaliuzės ar dulkių šalinimui skirti kelių valandų. 

Patvarumas. Medinių žaliuzių juostelės yra gaminamos iš lengvos, tačiau tvirtos medienos. Aukštos kokybės mediena gali tarnauti ilgai. Mediena nesideformuoja dėl padengto specialaus apsauginio sluoksnio. 

Medinės žaliuzės yra saugus gaminys. Jos yra saugios, nes nėra aštrių briaunų, todėl puikiai tinka šeimoms su mažais vaikais. Taip pat „Domus Lumina“ rekomenduoja  tvirtinti langų uždengimų valdymo mechanizmus vaikui nepasiekiamame aukštyje, naudojant „Domus Lumina“ virvelių ir grandinėlių tvirtinimo elementus „Saugus vaikas“, atitinkančius tarptautinius vaikų saugumo standartus. Tokiu būdu galėsite būti užtikrinti, kad pasirinkote saugų langų uždengimo variantą. 

Nesenstanti klasika. Šios žaliuzės suteikia šilumos ir jaukumo namams, alsuoja natūralumu ir harmonija, o svarbiausia – niekada neatsibosta ir neišeina iš mados. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų