Natūrali veido kaukė su vitaminu E: rezultatu džiaugsitės jau kitą dieną

Visapusiškai kūno sveikatai svarbu pasirūpinti visu organizmu. Visi mūsų kūne esantys organais veikia kiekvieną dieną, todėl nenuostabu, kad kai kurie jų kartais ima ir sunegaluoja, rašoma portale fithacker.biz.

22

Oda – tai didžiausias mūsų organas, kuriam per žmogaus gyvenimą tenka daugiausiai pokyčių. Odos funkcija yra mus apsaugoti, todėl ja turime rūpintis kaip tik galėdami geriau.

Odai gyvybiškai reikalingas vitaminas E – skaitykite toliau ir sužinosite, naudoti vitaminą E, kad išgautumėte sveikatai naudingiausią jo poveikį.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Panaudojo juodąją kaukę - netikėjo, kad nutiks taip

Vitaminą E naudokite odos sveikatinimui

Tai galite daryti dviem būdais:

1 BŪDAS

Pasigaminkite avokadų ir morkų tyrelę ir į jį supilkite vienos vitamino E kapsulės skystąjį užpildą. Tyrelę tepkite ant veido odos ir šią kaukę ant veido palikite 20 minučių. Tuomet nuskalaukite vandeniu.

Avokaduose gausu vitamino E, todėl ši kaukė ypač veiksminga. Morkose daug betakaroteno, kuris padeda kolagenui atsinaujinti.

2 BŪDAS

Sutrinkite 1 prinokusį bananą ir įpilkite dviejų vitamino E kapsulių skystąjį užpildą. Tyrelę tepkite ant veido odos ir šią kaukę ant veido palikite 20 minučių. Tuomet nuskalaukite vandeniu.

Bananai turi daug kalio, kuris labai padeda nuo smulkių ir ryškesnių raukšlių.

Sveikos odos paslaptis – suteikti jai reikalingas maistingąsias medžiagas, kad oda galėtų atsinaujinti pati. Šių kaukių dėka taip pat pagerės odos estetinė išvaizda. Taip pat nepamirškite gerti daug vandens – tai labai naudinga odai ir viso kūno sveikatai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų