Pats prabangiausias namelis medyje priklauso jo statybininkui Chriui Whalley. Unikalią buveinę jis pasistatė per septynis mėnesius, o idėjos įgyvendinimas atsiėjo apie 100 tūkst. dolerių. Įsikūręs Bleane, Kente Ch. Whalley‘us norėjo turėti vasarnamį, kur galėtų apsistoti per atostogas, tiesa, kukliu vasarnamiu šio būsto pavadinti tikrai negalima. Jame yra visai patogumai, kuriuos turi ir penkių žvaigždučių viešbutis.

Sunku neįsimylėti šio namo vien žvelgiant į jo interjero nuotraukas. Lovos užtiestos geriausiais Egipto medvilnės patalynės užvalkalais, chalatai ir rankšluosčiai taip pat itin kokybiški. Virtuvės indai taip pat yra aukščiausios klasės, kai kurie prabangūs baldais yra vienetiniai, kurių kaina siekia 1500 svarų.

Name dominuoja natūralumas, tad ir grindys bei sienos ir yra dengtos medžiu, o tai, kad šis namas nestovi ant žemės, o yra, kaip ir dera nameliui medyje, siek tiek aukščiau, garantuoja puikų vaizdą pro langą. Tiesa, dalį namui statybinių medžiagų idėjos autorius surinko iš netoliese esančio paplūdimio.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų