• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės.

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės.

REKLAMA

Saulė, šalia jos esanti Venera ir Merkurijus keliauja Vėžio ženklu. Trys planetos šiame ženkle – stiprus akcentas į Vėžio ženklui būdingą apdairumą, atsargumą, bet kartu ir į emocingą santykį su aplinka. Būtent emocijos darys įtaką Merkurijui, o per jį – ir dalykiniam gyvenimui, taip pat mūsų būdui linksmintis (Venera).

Dėl to, kad Merkurijus vis dar bus arti saulės, jis bus jos spinduliuose „sudegęs“, tai yra smarkiai susilpnintas. Jau vien dėl šios priežasties dalykinis gyvenimas vargu ar klestės, greičiau priešingai. O Venera Vėžio ženkle yra įtari, perdėtai apdairi ir emociškai jautri, todėl ir iš linksmosios gyvenimo pusės ryškių spalvų sunku tikėtis.

Mėnulis po tik ką buvusios Pilnaties tik pradės dilti, todėl tvarkyti asmeninius reikalus nei trukdys, nei padės.

Karingasis Marsas dabar gana greitai keliaus pirmyn Jaučio ženklu. Būdamas čia jis nėra stiprus, bet veikiau praktiškas, pragmatiškas, todėl labiau linkęs rausti apkasus nei beatodairiškai mestis į ataką, tad galima manyti, jog mūšių laukuose ypatingų pokyčių nebus.

REKLAMA
REKLAMA

Kita vertus, zodiakinis Jautis valdo ekonominius ir ypač finansinius reikalus, tad Marso buvimas šiame ženkle gali puikiai paskatinti ekonominius arba finansinius karus, o jų nekovojantiems padės energingai veikti būtent šiose srityse.

REKLAMA

Ir dar vienas dalykas. Šią savaitę retai aptariama Juoduoju Mėnuliu vadinama fiktyvi planeta, o iš tiesų tiesiog matematiškai apskaičiuojamas Mėnulio orbitos apogėjaus taškas pereis iš Mergelės ženklo į Svarstykles. Tai reiškia, kad emocinis Mergelės ženklo žmonių gyvenimas pasidarys stabilesnis ir grįš į įprastą normą, o Svarstyklių susijauks. Laikinai, žinoma. Kartu galima pastebėti, kad jei jau Mergelės ženklo žmonės Juodojo Mėnulio poveikį ištvėrė, tai ir Svarstyklės susitvarkys.

REKLAMA
REKLAMA

Avinas. Dabar viena svarbesnių temų gali būti – nauda. Ir finansinė, ir bet kokia kitokia. Šioje srityje būsite linkę veikti greitai, drąsiai ir negailint jėgų – su visomis maloniomis pasekmėmis. Taip pat dabar gali būti svarbūs namų, šeimos reikalai: iš tiesų dabar tęsiasi palankus laikas stengtis kad namie būtų dar jaukiau, dar gražiau, o su namais susiję dalykiniai reikalai būtų sutvarkyti.

Jautis. Būsite labai energingi, veiklūs ir linkę prie tikslo žengti drąsiai, daug nesidairant. Žinoma, kai tokia būsena, geriausiai seksis tie darbai ir ta veikla, kurios imsitės arba kurią prižiūrėsite patys, asmeniškai. Dėl fizinių jėgų antplūdžio ir noro laimėti tai puikus laikas sportuojantiems. Taip pat ši savaitė atneš daug judėjimo ir daug bendravimo – pačiomis įvairiausiomis temomis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dvyniai. Viena vertus, dabar būsite truputį apdairesni, truputį atsargesni nei įprasta, bet kartu ir jautresni. Žinoma, tai atsilieps – ir tvarkant dalykinius reikalus, ir bendraujant su žmonėmis. Taip pat ši savaitė gali pamėtėti ir visokių piniginių, turtinių reikalų arba puikių galimybių gauti apčiuopiamos naudos, ypač jeigu emocijas pavyks nustumti į šalį.

Vėžys. Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos ir labai kūrybiški. Dėl tokio energijos pertekliaus turėsite puikias galimybes ir tvarkyti dalykinius reikalus, kurių bus nemažai, ir užsiimti bet kokia kūryba. Labai gerai seksis veikla, susijusi su žiniomis, informacija, jos perdavimu, taip pat su grožio, patogumų ir pramogų kūrimu. Atrodo, asmeninis gyvenimas irgi klestės.

REKLAMA

Liūtas. Darbe nestigs darbų ir visokios veiklos. Viską daryti reikės greitai ir tiksliai taip, kaip turi būti, bet tai ir pavyks, o nuveikti pavyks išties nemažai. Išėjus už darbo ribų viskas keisis – norėsis ramybės, pabūti su savimi, galbūt gamtos prieglobstyje. Iš tiesų būtent tai padarius pavyktų puikiai pasikalbėti su savimi ir susidėlioti gaires, pagal kurias bus galima gyventi netrukus.

Mergelė. Darbe darbai vyks savo ruožtu, smarkiai nevargindami – matyt įsivyraus vasaros ramybė ir rutina. Kai ritmas šioje srityje aiškus, galima daugiau laiko bei dėmesio skirti artimiems draugams arba bendraminčiams dalykinėje srityje – visiems kartu puikiai pavyktų ir svarbius reikalus aptarti, ir nuveikti ką mielo bei smagaus. Palankus metas ir asmeninei kelionei.

REKLAMA

Svarstyklės. Ši savaitė gali atnešti nemažai darbo darbe, ar profesijos srityje. Labai gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, jos perdavimu, taip pat dalykinių reikalų tvarkymu, taip pat sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų arba svetingumo kūrimu. Puikus laikas kelionei arba su užsieniu susijusių dalykinių reikalų tvarkymu.

Skorpionas. Darbe darbų ne per daugiausia, tikėtina vasaros rutina, namie niekas įprastos tvarkos keisti neketina, tad bus galima užsiimti kitais dalykais. Iš tiesų dabar labai palankus metas kelionei, kurios metu dera ir poilsis, ir pažintiniai dalykai. Dalykinius su užsieniu susijusios reikalus tvarkyti irgi pavyktų kuo puikiausiai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šaulys. Ryškių, svarbių įvykių arba iššūkių gali ir nebūti, todėl dienos slinks tarsi kažko lūkuriuojant. Palankus metas padidintą dėmesį skirti sveikatos, sveikatingumo reikalams ir imtis aktyvios veiklos šioje srityje. Ji žada būti sėkminga. Palankus laikas tvarkyti kai kuriuos piniginius reikalus, ypač jeigu jie susiję su skolomis arba paskolomis.

Ožiaragis. Dabar labai daug priklausys ne nuo jūsų norų arba valios, o nuo išorės – nuo išorinių aplinkybių arba kitų (kito) asmens. Ta ana pusė bus ir labai veikli, ir linkusi primesti savo ritmą bei kryptį, ir kartu nestokos asmeninio žavesio ar kitų puikių dalykų. Tad patogiausia bus ne su šia jėga kovoti, o leistis jos nešamiems – tai gali būti netgi naudinga.

REKLAMA

Vandenis. Dabar nestigs nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, įsipareigojimų vykdymo ir kitų panašių dalykų. Tai gali būti nelabai įdomu, bet vis tiek viską reikės daryti kantriai ir pareigingai. Galiausiai tai ir pavyks. Taip pat dabar palankus metas užsiimti sveikatos, sveikatingumo reikalais, taip pat svarbiais jėgų ir nusiteikimo reikalaujančiais darbais namie.

Žuvys. Puikus, labai linksmas metas – bus daugybė progų smagiai pasilinksminti, galbūt apsilankyti smagiuose renginiuose arba pasidžiaugti panašiais dalykais. Būsite labai kūrybiški, todėl ypatingai gerai seksis kurti gražius, mielus dalykus ir dalytis jais su aplinkiniais. Dėl atitinkamos vidinės būsenos ir asmeninis gyvenimas klestės.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų