Nors meilę įprasta sieti su jaunyste, dėl jos pameta galvą ir paaugliai, ir seniai iš to amžiaus išaugę pensininkai.Visgi vyresni nei 60 metų jaunikiai tesudaro apie 2-3 proc. visų susituokiančių vyrų, o šio amžiaus nuotakos — tik 1-2 proc. Taigi vestuvių džiaugsmai lieka jaunystės privilegija. Statistika taip pat patvirtina, jog retas vyresnio amžiaus vyras patrauklus jaunai merginai. Kone visi susituokiantys šešiasdešimtmečiai gyvenimo drauge pasirenka vyresnę nei 50 metų moterį.

Antra vertus, įsimylėjimų visada daugiau nei santuokų. Vyresnis amžius irgi ne išimtis. Apie 15 proc. išsituokiančiųjų kartu būna gyvenę daugiau nei 20 metų. Tačiau supratę, jog šeimoje laimės nerado ir neras, apsisprendžia jos ieškoti kitur. Pažymėtina, jog šio amžiaus moterys dažniausiai ryžtasi skyryboms dėl vyro girtavimo, o vyrai... dėl kitos moters.


Rašyti komentarą...
6
60 - mete
2012-07-12 20:52:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mylėti, nereiškia, kad būtinai turi būti jaunikiu ar nuotaka...Galima paprasčiausiai myleti...Meilė tokiame amžiuje - tikra, nuosirdi, nesiekianti tikslo.Kai kam meile brandžiame amžiuje gali būti pirmutinė,arba kaip man - jau paskutinė. Tik tokiame amziuje supratau, ka reiškia mylėti...tiketis ir laukti...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų