Moteris tvirtina, kad nemiega jau 40 metų: gydytojai pasakė, ar tai įmanoma

Gydytojai suglumę – moteris teigia nemieganti jau 40 metų.

Kinė Li Zhanying iš Henano provincijos tvirtina, kad nemiega jau 40 metų, o ekspertai Pekine patvirtino, kad ji akis sumerkia tik mažiau nei 10 minučių.

Keistas atvejis

Gydytojus glumina keistas atvejis, kai moteris teigia, kad nuo vaikystės nemiegojo nė vienos nakties.

Nemieganti Li Zhanying iš Kinijos rytinės Henano provincijos vietinei žiniasklaidai pasakojo, kad paskutinį kartą ji miegojo būdama penkerių metų. Dėl bemiegių naktų ji tapo savo mažo kaimo įžymybe, kai vietinė žiniasklaida papasakojo jos istoriją.

Žmonės netikėjo

Manydami, kad jos teiginiai yra nesąmonė, prieš kelerius metus jos kaimynai visą naktį bandė budėti prie jos, lošdami kortomis.

Kaimo gyventojai netrukus pasidavė miego traukai − vienas užsnūdo prie stalo, o kitas grįžo namo. Tačiau jie tvirtino, kad Li vis dar buvo budri.

Jos vyras Liu Suoquin patvirtino nematęs žmonos miegančios. Jis sakė, kad užuot prigulusi pailsėti, ji gūdžiomis naktimis tvarko namus.

Liu susirūpino savo nerimstančia žmona ir nusipirko jai migdomųjų nemigai gydyti. Tabletės neveikė, sakė jis vietos žiniasklaidai. Li ieškojo medicininio paaiškinimo, kurio gydytojai negalėjo pateikti, rašo mirror.co.uk.

Diagnozė

Galiausiai jai nustatė diagnozę Pekino miego centre − gydytojai paaiškino, kad ji tikrai miega, tik labai keistai.

Stebėdami jos pokalbį su vyru, jie pastebėjo, kad Li akių judesiai sulėtėjo ir ji iš tikrųjų užmigo, nepaisant to, kad vis dar su juo kalbėjo.

Kitas bandymas su smegenų bangų monitoriumi parodė, kad jos akys niekada neužsimerkia ilgiau nei 10 minučių per dieną. Miego centras paaiškino, kad šis keistas reiškinys primena atvejus, kai lunatikų kūnas yra aktyvus, o smegenys miega.


Rašyti komentarą...
j
ji
2021-09-12 19:07:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
turbut nepasiskiepijo..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų