Morgo darbuotojas papasakojo, kas vyksta su mirusiųjų kūnais: išklojo visas paslaptis

Viktoras Sweeney, laidojimo namų direktorius,  pakelia mirties paslapčių dangtį, smalsuoliams atsakydamas į daugybę įprastų bei šiurpių klausimų apie tai, kas iš tikrųjų vyksta su kūnais po mirties.

Ar kada susimąstėte, kas nutinka, kai žmogus miršta su kontaktiniais lęšiais? Ar kas nors turi juos išimti? Jei mirtumėte savo bute, ar jūsų augintinis jus suėstų?

Tokie juokingi, tačiau pagrįsti klausimai buvo užduoti laidojimo narių direktoriui Viktorui M. Sweeney „YouTube“ paskelbtame vaizdo įraše, rašo dailystar.co.uk.

Atsakė į žiūrovų klausimus

Ponas Sweeney atsakė į klausimus apie mirties paslaptis, patenkindamas mūsų liguistą smalsumą.

„Klausimas žmogui, dirbančiam su mirusiųjų kūnais. Kai žmogus miršta, ar pašalinamas žarnyno turinys?“ (Žavus klausimas, tiesa?)

Viktoras į šį nemalonų klausimą atsako greitai ir konkrečiai: „Egzistuoja mitas, kad prieš mirdami žmonės išsituština, tai nėra visiška tiesa, tačiau kartais taip atsitinka. Ruošdamas kūną savo laidojimo namuose, aš išvalau žarnyną“. (ačiū, jau baigiam šią temą...)

Sekantis klausimas: „Ar išimate mirusiam kontaktinius lęšius?“. Atsakymas teigiamas.

Viktoras atsako: „Taip, visada išimu kontaktinius lęšius, nes reikia paruošti veidą – užmerkti akis ir užčiaupti burną. Tam turime specialų prietaisą, vadinamą akių kepurėle – tai spygliuotas lęšis, kuris sukimba su akimi ir nuima kontaktinį lęšį“.

Keistas bet savaip įdomus klausimas: „Kai mirsiu, ar mano katė puls mane ėsti?“

Jei turite kačių ir jas mylite, geriau nusisukite, nes atsakymas yra teigiamas.

Viktoras atsako: „Faktiškai tai girdėjau tiesiogiai iš savo kolegų. Katės valgo viską – jos tikros oportunistės“.

Atsakymas į sekantį klausimą leis jums atsidusti su palengvėjimu...

„Na, tiek to, prisipažinsiu – esu storas... Kaip įtalpinate į karstą labai storus lavonus, tarkim virš 200kg? Ar turite specialių didelio dydžio karstų?“

Viktoro teigimu, jie riebalų nuo lavonų nešalina. (palengvėjo, tiesa?)

„Turime ir didesnio dydžio karstų, tačiau faktiškai tikriname pagal alkūnes – ten plačiausia vieta“.

Šį klausimą tikrai norėtų užduoti kiekvienas: „Ar patepate lūpas balzamu, ar jos gali suskirsti?“

„Iš tiesų, tai vienas didesnį rūpestį keliančių dalykų. Mirus kūnui, nebesigamina riebalai ir oda išdžiūva. Visiems veidą ištepame storu riebaus kremo sluoksniu, patepame ir lūpas, tačiau lūpų balzamu tikrai netepame, nors, jei būtų pageidaujama, taip ir padarytume“.

Pasakė, kokį kvapą skleidžia miręs žmogus

Sekantis klausimas tikrai ne silpnų nervų žmonėms, bet nujaučiame, kad daug kam rūpi (gal mes visi keistuoliai???)

REKLAMA

Klausimą uždavęs žmogus domėjosi: „Ar lavonas kvepia ir koks tas kvapas?”

Viktoras atsako: „Lavonai dvokia. Pūvantis kūnas dvokia siaubingai – šito dvoko niekada neįmanoma  pamiršti. Kartą restorane užsisakiau brandintos mėsos kepsnį – neprisiverčiau net paragauti“.

„Ką darote su žmogaus kūno organais po balzamavimo? Kas atsitinka, jei jie nepaimami donorystei?“

„Jei velionis nebuvo donorų sąraše, visi jo organai lieka viduje – juos ten ir apdorojame. Pirma balzamuojame arterijas, po to vidines ertmes. Subadome plaučius, širdį, žarnas, skrandį ir inkstus. Visus kūno organų skysčius pašaliname, naudodami specialią įrangą, tad dėl kvapo nerimauti nereikia“, − pasakojo Viktoras.

Galiausiai kažkas paklausė: „Kaip jaučiatės, kai reikia paruošti artimo žmogaus kūną? Ar būna liūdna?“

Viktoras atsako: „Taip. Tai buvo mano didžiausias nerimas, pasirinkus šį darbą. Tam tikru metu, kai pamatai mirusio žmogaus kūną, mano protas beveik automatiškai persijungia į darbinį rėžimą. Prieš kelis mėnesius mirė mano senelis – buvo nepaprastai liūdna...“


Rašyti komentarą...
A
Amen
2021-09-03 13:08:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kaip lietuvo daro,uzsieni mum neidomu,cia pas mus kas vyksta,ar kremuojat zmogu karstas pasima su rubais,o mes galvojam kad viska sudegino ka nuperkam?
Atsakyti
-47

L
Liudna
2021-09-04 04:27:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik su rūbais kremuoja. Karstas nuomojamas buna tokiu atveju kol atsisveikina artimieji ir kol nugabena i krematoriumas.
Atsakyti
-1

M
Ma
2021-09-04 08:01:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip degina viska,su karstu ir jūsu pasirinktais rubais.Nes žmonės prisigalvoja visko, nežino bet pasakoja nebūtus dalykus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų