Rašyti komentarą...
LabI teisingai mociutes pasake
Jokiu būdu neteisi, ji pati nori kuo greičiau anūkėlių sulaukt ir dar su jais pabendraut.Tų žmogučių nėra šalia,vadinasi tyla ir tuštuma šalia, kam tai patinka?
Močiutė visiškai teisi.kam tie vaikai reikalingi.fui tuo fui
Labai teisingai paskyta. Kol jauni pagyvenkit dėl savęs, spėsit tų vaikų.Z
Manau išmintinga močiutė norėjo apsaugoti anūkę. Anksčiau būdavo mada vos susituokė ir vaikai kaip iš gausos rago byra. O čia 2 metai vedę ir bevaikiai, natūralu, kad kyla minčių, jog gal nepavyksta. Tai ir užstojo, sakydama, kad reikia iš pradžių sau pagyventi, kad nėr iš tų vaikų nieko gero, kad cekavos Zosės atsikabintų. Ar anūkė planavo jau garsiai skelbti "vaikų dirbimo" grafiką? Ir būtų pasiruošus paskui kas dien girdėti klausimus "tai gal jau?" ir replikas "tai ir vėl nepavyko".
Ko skaudintis,kas nuo močiutės priklauso
Ko skaudintis,kas nuo močiutės priklauso
@Rha Natūralu ir normalu girdėt, kaip vyresni žmonės skatina jaunus šia tema,sako anksti vedęs nesigailėsi.karjera,darbas ir namai yra.O kiek metų močiutė dar siūlytų pagyvent sau,nepasakė?Nebūtina mediku būt,kad nesuprast reprodukcinės funkcijos neamžinumo, ir geros sveikatos ir energijos taip pat,kurie taip reikalingi vaikui augint.Geriau netempt gumos.O kai norėsit kur išeit ,į koncertą,restoraną, vaikutį pasaugos seneliai,ne tragedija
senatvė ne yda , bet ir ne dovanėlė...
Močiutė teisi visu 100%. Tas suvokimas ateina vėlai...
Ką ji blogo pasakė? Kol esate jauni mėgaukitės gyvenimu, Močiutė vargo todėl taip ir sako, Ir ji teisi
Autorė tikrai tiesiog neįsivaizduoja, ką reiškia turėti vaikus :) Kiek pakalam su draugais, kurie turi vaikus sako, kad tikrai nesirinktų jų neturėti, tačiau bent trumpam grįžti atgal ir pasimėgauti tuo laiku, kol vaikų nėra ir išties tai įvertinti tai norėtų dauguma. Taip jautriai mergina reaguoja, nes nesupranta, ką močiutė sako. Ji nesako gailiuosi kad turėjau vaikus. Ji sako kad pasimėgauti laiku iki vaikų ir jį pratęsti nieko blogo
@V Taip, svarbiausia pratęst laiką kai gali galvot tik apie savo poreikius, paskui jau viskas,reiks visą save vaikam atiduot,ach koks košmaras...Tai tie,kurie taip galvojat, ir neturėkit vaikų, nes jums jie ne džiaugsmas, o tik vargas..
Visokių yra, bet nežinau ar visokių reik
Visokių yra, bet nežinau ar visokių reik
Yra tėvų, kurie džiaugiasi viskuo kartu su vaikais, domisi jų gyvenimu, pomėgiais. Ir yra tėvų, kuriems vaikas kaip daigtas, kurį kaip ir turi, bet motiniško/tėviško instinkto nerasta.
Į viršų