Mergina įspėja auskarų mėgėjus: atsidūrė ligoninėje

Mergina teigia šešias savaites praleidusi Prancūzijos ligoninėje, kur gydytojai specialiai jai turėjo sukurti antibiotiką, nes ji ką tik prasivėrusi ausį atsigulė pagulėti vonioje.

„TikTok“ publikuotame vaizdo klipe 21 metų amžiaus gamtos fotografė Caitlyn Earwalker pasakoja prasivėrusi ausies kremzlę ir labai tuo džiaugdamasi pasidariusi asmenukę su auskaru.

Bet vėliau, išsimaudžius karštoje vonioje, jai prasidėjo infekcija – nuotraukose mergina užfiksavo bjaurų tinimą ir paraudimą, rašoma dailystar.co.uk.

Caitlyn pasakoja, kad, deja, jos gimtojoje Anglijoje medikai jai išrašė netinkamą antibiotiką, kuris neveikė, todėl kai ji išskrido į Prancūziją, infekcija dar nebuvo praėjusi. Jos darytose nuotraukose matosi, kad paraudimas išplitęs, ausis atrodo deformuota nuo uždegimo.

Prancūzijoje ji dėl to kreipėsi į greitąją pagalbą – jai buvo paskirta lašelinė, skausmas malšinamas deguonies kaukės pagalba, o infekcinių ligų specialistai tuo tarpu bandė išsiaiškinti, kas vyksta jos ausyje.

Caitlyn pasakoja, kad galiausiai ligoninėje jai teko praleisti šešias savaites, o medikai turėjo sukurti specialų antibiotiką jos infekcijos gydymui, nes įprastiems antibiotikams infekcija buvo atspari.

Siaubą keliantį jos vaizdo įrašą peržiūrėjo net 19 milijonų žmonių – daugelį tai ilgam laikui atbaidė nuo noro vertis auskarus.

„Aha, aš to auskaro jau nebenoriu“, – rašė vienas žmogus.


Rašyti komentarą...
V
Vitalija
2021-03-02 14:44:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Negalima,ka tik isivėrus auskarus lyst į vonią,gausis užkrėtimas,dar karštą.Man pačiai taip buvo.Isivėriau ne geroij dienoj ir tada užpuliavo.Gydžiausi antibiotikais,sudrekinus vata antibiotikais.Tik tokių būdu isigydžiau ausį ir viskas gerai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų