REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
8
Megan Markl imitatorė, už vieną pasirodymą uždirbanti 300 £, dabar po internetinių trolių puolimo galvoja keisti profesiją (nuotr. Instagram)

Megan Markle imitatorė, už vieną pasirodymą uždirbanti 300 £, dabar po internetinių trolių puolimo galvoja keisti profesiją.

8

Megan Markle imitatorė, už vieną pasirodymą uždirbanti 300 £, dabar po internetinių trolių puolimo galvoja keisti profesiją.

REKLAMA

Sarah Mhlanga (38), kuri už vieną pasirodymą gaudavo iki 300 £, papasakojo, kad pastaruoju metu, po kontraversiškojo Sasekso hercogienės interviu su Opra Vinfri, internete sulaukia labai skaudžių užgauliojimų.

Ištekėjusi dviejų vaikų mama, gyvenanti Anglijos pietvakariuose, pasakoja, kad prasidėjus Megan „karui“ su karališkąja šeima internete troliai ja naudojasi.

Nors dėl koronaviruso pandemijos ji ir šiaip dirbti negali, Sarah dabar nerimauja, kad anksčiau labai sėkmingą karjerą jai netrukus reikės keisti, nes buvusios serialo „Suits“ aktorės populiarumas pastaruoju metu stipriai menksta.

„Kai kurie žmonės galvoja, kad Megan užvirė karą su karališkąja šeima, o su pačia Megan jie negali bendrauti, todėl naudojasi manimi“,– pasakojo Sarah. – „Gaunu žinutes, kuriose rašoma, kad esu garbėtroška ir kad turėčiau gėdytis tuo, kad imituoju Megan. Tai labai skaudina. Šiaip man labai patinka Megan, bet bijau, kad dabar, po šio interviu, nebeturėsiu klientų.“

REKLAMA
REKLAMA

Užgaulias žinutes Sarah pradėjo gauti netrukus po to, kai Megan su savo vyru princu Hariu praėjusių metų sausio mėnesį paskelbė, kad atsisako visų karališkosios šeimos narių pareigų.

REKLAMA

Sarah sako, kad neapykanta sustiprėjo po to, kai pora neseniai Oprai Vinri davė itin atvirą interviu, kuriame Megan kai kuriuos karališkosios šeimos narius apkaltino rasizmu ir sakė, kad jie „skleidė šmeižtą“ apie ją ir Harį.

Vienas jai žinutes rašęs žmogus net teigė, kad ji turėtų mesti darbą, nes Megan yra „labiausiai nekenčiama moteris pasaulyje“, o pati Sarah nusipelno tokių pačių patyčių, nes ją imituoja. Kai 2017 metais Sarah pradėjo imituoti Megan Markle, šis užsiėmimas jai atnešė tikrą sėkmę, kuri tęsėsi iki karantino įvedimo praėjusių metų kovą.

REKLAMA
REKLAMA

„Artėjant karališkosioms vestuvėms aš buvau kviečiama į vakarėlius ją imituoti bent kartą ar du per savaitę – mano telefonas tiesiog netilo, ir vienu metu net svarsčiau, kad gal galėčiau mesti savo dieninį darbą“, – pasakojo ji. – „Turiu pilną spintą Megan stiliaus drabužių, kruopščiai analizavau vaizdo įrašus, kad išmokčiau pamėgdžioti jos veido išraiškas ir kitas smulkias manieras – pavyzdžiui, kaip ji žaidžia savo plaukais, ir kad galėčiau tai įtraukti į visus savo judesius. Mane yra pavadinę geriausia Megan imitatore šalyje.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dėl praėjusiais metais įvestų apribojimų Sarah šiuo darbu užsiimti nebegalėjo. Tačiau ji pripažįsta, kad užjaučia Megan dėl rasizmo, nes ji pati turi maišytos rasės vaikų, kurie mokykloje sulaukia pašaipų dėl savo odos spalvos, rašoma dailystar.co.uk.

„Ji tiek daug ištvėrė, dabar tikrai atėjo laikas, kai ir jos balsas turi būti išgirstas“, – sako Sarah. Ji priduria palaikanti Megan ir besitikinti, kad dabar JAV su sūnumi gyvenanti pora ateityje visus nesutarimus su karališkąja šeima išspręs.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų