• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Mama pasidalino unikaliu vardu, kurį ji galvoja duoti savo dukrai, bet jis patiko ne visiems: kai kurie sako, kad jis turėtų būti „Keisti dalykai“ serialo veikėjo, o ne vaiko vardas, rašo mirror.co.uk.

Mama pasidalino unikaliu vardu, kurį ji galvoja duoti savo dukrai, bet jis patiko ne visiems: kai kurie sako, kad jis turėtų būti „Keisti dalykai“ serialo veikėjo, o ne vaiko vardas, rašo mirror.co.uk.

REKLAMA

Jei norite išrinkti unikalų vardą savo kūdikiui, dažnai tenka suprasti, kad nėra taip lengva rasti ką nors neįprasto, kaip atrodo iš pradžių, ypač tada, kai norite, kad vardas netaptų pašaipų objektu, kai jūsų vaikas paaugs. Ir nors dėl savo mažylio vardo paskutinį žodį tariate jūs, nuomonė iš šalies taip pat gali praversti.

Visi trys vardai prajuokino

Viena mama žinojo, kad prašyti pagalbos gali būti naudinga, kai kalbama apie kūdikių vardus, nes ji pasidalino savo svarstomais variantais su žmonėmis internete ir sužinojo, kad daugeliui tai atrodo ne pats puikiausias pasirinkimas.

Iš tiesų mama turėjo tris galimus kūdikių vardų variantus ir gavo įvairių atsiliepimų apie visus tris – ir jie nebuvo patys geriausi.

REKLAMA
REKLAMA

„Mumsnet“ ji parašė: „Terancia. Ką manote apie šį vardą mergaitei? Mano sąraše taip pat yra Milencia ir Astoria. Tai yra unikalūs vardai ir baigiasi „IA“, garsu, kurį dievinu. Jei kas nors turi panašių pasiūlymų, praneškite man.“

REKLAMA

Komentatorių nuomonės apie visus tris vardus išsiskyrė, o daugelis sakė, kad nors vardai ir nėra tokie, kokius rinktųsi patys, jie galėjo būti daug blogesni.

Tačiau vardas Terancia daugeliui nepadarė įspūdžio – vardas buvo sulygintas su kitu vardu Terrance, tarantulais, kremu nuo makšties infekcijų ir net pabaisa iš serialo „Keisti dalykai“.

Internautų vertinimai skyrėsi

Vienas žmogus rašė: „Man, anksčiau negirdėjusiam tokio vardo, tai skamba kažkur tarp Terrance ir tarantulo. Taigi, pirmasis įspūdis nėra malonus, bet esu tikras, kad prie jo priprasčiau.“

REKLAMA
REKLAMA

O kitas pridūrė: „Skamba kaip kremas, skirtas gydyti makšties infekcijas.“

Trečiajam nepatiko visi trys vardai: „Terancia skamba kaip pabaisa iš „Keisti dalykai“ serialo. Astoria skamba kaip viešbutis. Milencia skamba kaip senovinis vabzdys, kuris bus kitame „Juros periodo parko“ filme. Prašau, pasirinkite ką nors kito.“

Tačiau ne visi buvo nusiteikę prieš vardus, kai kurie sakė, kad jiems patinka vardas Astoria –  net jei kitiems tai ir primena Londono muzikos salę, viešbutį ar naktinį klubą.

Kažkas pasakė: „Ne, [Terancia] neskamba gražiai. Astoria gana gražu, bet skamba kaip viešbučio pavadinimas.“

Kaip rašė kitas žmogus: „Astoria yra mielas vardas, o trumpinys gali būti Story.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų