Mamos širdis plyšta iš skausmo: girtas vairuotojas pražudė vyrą ir 2 vaikus

Moteris, kurios vyrą ir du vaikus pražudė girtas vairuotojas, prisipažino, kad „jos širdis sudaužyta ir niekas jos nebeišgydys“.

Šį sukrečiantį prisipažinimą Emma Flynn vakar ištarė Preston Crown teisme, kuriame buvo nagrinėjama kaltinamojo David Logan byla.

Moteris neteko savo vyro Josh Flynn ir dviejų vaikų – penkiolikmečio Coby-Jay ir dvylikametės Skylar, kai jie visi vedžiojo šunį pereitų metų birželio 21 dieną, pranešė LankashireLive. Girtas vairuotojas nesuvaldė automobilio, užvažiavo ant šalikelės ir trenkėsi į šeimą ir šunį, kuris liudininkų teigimu nuo smūgio „pakilo į orą“. Visi mirė iškart.

Loganas buvo nuteistas kalėti 10 metų ir 10 mėnesių, tačiau gali būti paleistas jau po penkerių metų ir penkių mėnesių.

Mamos širdis plyšta iš skausmo

„Vieną dieną jis išeis iš kalėjimo ir jo gyvenimas tęsis toliau, tačiau ne manasis. Mano gyvenimas sustojo tą minutę, kai jis sėdo prie vairo ir pražudė mano šeimą. Širdis sudaužyta ir niekas jos nepagydys“, − sakė Emma teisme, rašo mirror.co.uk

„Tai buvo įprasta diena. Aš išvažiavau į darbą, o šeima liko namie. Tą dieną paskutinį kartą mačiau juos gyvus, tą dieną paskutinį kartą mano gyvenimas buvo normalus“, − pasakojo moteris.

„Negaliu miegoti, negaliu valgyti, neturiu jėgų. Negaliu net įsijungti televizoriaus. Padaryčiau bet ką, kad jie sugrįžtų į mano gyvenimą“, − tvirtino Emma.

Moteris prisipažino, kad nedrįsta nieko liesti sūnaus kambaryje, nes bijo, kad gali jo nebeprisiminti.

Emmos mama Angela sakė, kad Josh turėjo tiek daug planų, Coby-Jay buvo nepaprastai dėmesingas ir malonus jaunuolis, o Skylar  − graži talentinga gimnastė.

„Netekties skausmas nerimsta. Bandai susigyventi su sielvartu, tačiau jis kaip cunamis – parverčia tave ir užlieja kiekvieną sielos kertelę“, − guodėsi ji.

Angela sakė, jog po tragedijos praėjus keturioms savaitėms, ji parašė savo anūkams laišką: „Noriu, kad žinotumėte, jog pasiilgstu jūsų kiekvieną minutę, jaučiuosi pasimetusi ir vis klausiu − kur jūs?“.


Rašyti komentarą...
E
Emilija
2021-04-21 20:37:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
O, siaubas.
Atsakyti
0

B
BLAIVININKAS
2021-04-21 20:04:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet alkoholis vis tiek laikomas buteliuose su blizgančiom etiketėm maisto parduotuvėse, o, anot brukamos alaus reklamos, sako, tai yra LEIDIMAS SAU DAUGIAU.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų