Mamos makaronų nukošimo gudrybė sužavėjo tūkstančius: taip daug patogiau

Keturių vaikų mama tikina atradusi teisingiausią būdą makaronams nukošti – gali būti, kad visi mes iki šiol klydome.

Shannon Doherty pastaraisiais mėnesiais savo naudingų namų ruošos gudrybių dėka tapo „Tik Tok“ sensacija – savo sumanymais ji dalinasi paskyroje „@athomewithshannon“.

Vakar ji paskelbė tris geriausius patarimus, kaip lengviau apsipirkti maisto. Tačiau naujausias jos vaizdo įrašas greičiausiai yra pats naudingiausias jos patarimas, rašoma dailystar.co.uk.

Shannon gerbėjai jos paprašė pasidalinti tą namų ruošos gudrybe, kurią ji kažkada pamatė atsitiktinai, o dabar nė nesusimąstydama taip daro visada. Vaizdo įraše ji pirma parodo puodą su ką tik išvirusiais makaronais, o tada apsimeta juos nupilanti per sietelį, įdėtą į kriauklę – tai turbūt pats populiariausias būdas makaronams nukošti. Tačiau Shannon tuomet papurto galvą ir parodo, kad sietelį reikia įdėti į puodą ir tuomet puodą apversti – taip vanduo nubėga, o makaronai lieka puode.

Kelios valandos nuo pasidalinimo Shannon vaizdo įrašas jau buvo peržiūrėtas 1,4 milijono kartų. Publikuodama jį ji rašė: „Kodėl visą gyvenimą tai dariau kitaip? Tai gudrybė, kurią dabar naudoju kasdien.“


Rašyti komentarą...
I
Irena
2021-01-15 13:16:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar tai turi reikšmės makaronų skoniui,ar kokybei?Abejoju...
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų